• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.
pershendetje vlora,,,,besoj sot nuk bet asnje cik plazh se ra shi,na prishi diten u mesuam ne plazh gjith kohes.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
pershendetje vlora,,,,besoj sot nuk bet asnje cik plazh se ra shi,na prishi diten u mesuam ne plazh gjith kohes.

ishalla mban kur te vi une :kercim::kercim::kercim::kercim:
 
ishalla mban kur te vi une :kercim::kercim::kercim::kercim:

ate uroj edhe une,si duket kemi kenduar shume keng labe ne ketu te sofra vlonjate dhe ndaj ra shi....sepse thone: qe kur kendojn labet bie shi(keshtu kam degjuar)keshtu qe ketu te sofra jone gjate gjith sezonit veror ndalohen kenget labe!!!!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
ate uroj edhe une,si duket kemi kenduar shume keng labe ne ketu te sofra vlonjate dhe ndaj ra shi....sepse thone: qe kur kendojn labet bie shi(keshtu kam degjuar)keshtu qe ketu te sofra jone gjate gjith sezonit veror ndalohen kenget labe!!!!
po ti je vlonjate apo?:stelle:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
e shava??????aspak ,ne me zi i kemi kenget labe dhe jo ti shajm,por thash nje shprehje qe thone per ne labet(besoj s'eshte hera e pare qe e degjon)
eshte e tera xhelozi :kercim::kercim::kercim::kercim::bum
 

CoNNecT

Administrator
Ndonje party, ndonje pije falas, ndonje femer te gatshme, a ka???!!:pijanec:
 

CoNNecT

Administrator
Sofra jone, nuk mbyllet ndonjehere, 24/7 hapur... party cdo nate, pije falas dhe femra me shumice... te gjitha te kallandrisura dhe te ngjyrosura nga dielli si cokollate...

Kohet e fundit kemi hapur dhe nje farmaci pasi u duk shume e domosdoshme ! :bum:dj::cheer::pijanec::gezuar:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Sofra jone, nuk mbyllet ndonjehere, 24/7 hapur... party cdo nate, pije falas dhe femra me shumice... te gjitha te kallandrisura dhe te ngjyrosura nga dielli si cokollate...

Kohet e fundit kemi hapur dhe nje farmaci pasi u duk shume e domosdoshme ! :bum:dj::cheer::pijanec::gezuar:
athere femra kemi plot...pije na jep zinza, se nuk i pi per vete :D...muziken jo 24/24 po 25/24 e kemi.....farmaci nuk hapim se sna duhet...hapim coffe shop si ne holland :kercim::kercim:

per kenge labe pastaj...ja une dhe ida :kercim:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ne kemi doktor farmaci...i cojme klientat ne durres tek juve:p
pije...pa alccollll per te tere :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
ne kemi doktor farmaci...i cojme klientat ne durres tek juve:p
pije...pa alccollll per te tere :p
je mire ti apo te ka dehur lengu qershise :haha::haha::haha::haha:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
:bum:bum:bum:bum:bum:bum:bum:bum:dong::dong::dong::dong::dong::music:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GFEHaNRNYRc]YouTube - Kolazh fotosh nga VLORA[/ame]


:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Dedikuar qytetit tim te dashur :p :pepe:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top