• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

PO vazhdojne kerkimet, plazhin do e kesh per vete LOL s'te prish pune Rendex:p
Naten e mire Delizu, pac endrra bukuroshe
kizz
ka besim ne duarte tona prej floririLOL
Hhahaahahahah cna sheh syri na ben dora:p..Cpo ta nxjerrim Rendex me kepuce te kuqe:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Hahha evi me vdiqen duke me puth LOL...Mendoje që sweet tek sot e ka bere, ndersa shkodranja dje pasi e luta që te mos me rifte po te me puthte LOL..Ehh ckishin qen keto te dyja LOL
LOLLOL tani dhe qahesh që po te puthim LOLLOL do kerkojme një burre per ty që si ka qejf puthjet LOL

E pra duam makine me vete ne dyja,na takon:D....Sweetzzinna një nuse hyn një nuse del,me një gur dy zogj ne një dite:p
LOLLOL ose e ndajme limuzinen me një carcaf mos shifen nuset mes tyre, e te thone që "erdha me limuzine ne dasem"LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Hahah GLOOM ua kam lene ne dore juve, nuk perzihem une LOL..I di kerkesat e mia sweet LOL
Te gjithe na e kane lene ne dore neve..Sweetzzinna a kemi vend per ti mbajt te gjithe:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Neve na e ler ne dore ti ,se te qendisim ne..Deliza e ke me ngut ti??Apo mund te presesh:D
O per te qendis e qendis vet une se sme jan thar duart LOL LOL LOL ju vec beni gati dasmen se me punen e qendisjes meret dhendrri LOL LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Epo mire deliza e paskan mbajt fjalen

tani zinna 2 gjeta te lira

me thuaj ciftin ,diten e marteses,nese jane 2 n 1 po marr një limuzine ti fus brenda te 4 :p

Ke nga to lart ta coj per tu zbukuruar?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

LOLLOL tani dhe qahesh që po te puthim LOLLOL do kerkojme një burre per ty që si ka qejf puthjet LOL

LOLLOL ose e ndajme limuzinen me një carcaf mos shifen nuset mes tyre, e te thone që "erdha me limuzine ne dasem"LOL
Hahahahahahaha.e pra:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Hahah GLOOM ua kam lene ne dore juve, nuk perzihem une LOL..I di kerkesat e mia sweet LOL
Une kam hapur fletore te shkruaj kerkesat e secilit prej jush LOL se skeni as pak, doni liste te gjate LOLLOL eh Delizu, shko e dashur, fli gjume, se gjithcka do kohe te realizohet LOL

Hhahaahahahah cna sheh syri na ben dora:p..Cpo ta nxjerrim Rendex me kepuce te kuqe:p
LOL do jet një dhender modern, me cizme te kuqe:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

LOLLOL tani dhe qahesh që po te puthim LOLLOL do kerkojme një burre per ty që si ka qejf puthjet LOL

LOLLOL ose e ndajme limuzinen me një carcaf mos shifen nuset mes tyre, e te thone që "erdha me limuzine ne dasem"LOL
Eh pik e zez mos do te thuash që duhet te ndaloj puthjet që te jem i duhuri per delizen LOL LOL Po te me puth vet ajo mua moj zina cte bej une apo ti them ska puthje se mi ka ndaluar teta zina e hahahhahahahaha LOL LOL LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

O per te qendis e qendis vet une se sme jan thar duart LOL LOL LOL ju vec beni gati dasmen se me punen e qendisjes meret dhendrri LOL LOL
Sdi ti qendrisje si ne,ti vec merru me kostumin tjerat i heqim une dhe Sweetzzinna...
 
Pe: Sofra Vlonjate

Jeni te zonja ju e i mbaroni te gjitha punet LOL..Rendex prit se do i shohim dhe konkurentet tjere LOL, vazhdo beji komplimente dhe levdata ti vets se nuk i dihet LOL LOL

Hajde ika une tani..

Naten..:kiss
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Une kam hapur fletore te shkruaj kerkesat e secilit prej jush LOL se skeni as pak, doni liste te gjate LOLLOL eh Delizu, shko e dashur, fli gjume, se gjithcka do kohe te realizohet LOL

LOL do jet një dhender modern, me cizme te kuqe:D
Qetesoji pak keta se kane emocionet e dasmes,Rendex kemi thene si cizmet dhe nuse do ja gjejme...

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

Jeni te zonja ju e i mbaroni te gjitha punet LOL..Rendex prit se do i shohim dhe konkurentet tjere LOL, vazhdo beji komplimente dhe levdata ti vets se nuk i dihet LOL LOL

Hajde ika une tani..

Naten..:kiss
Naten Deliza....Cdo gje është ok,pa merak shpejt do kemi te reja per ty:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Epo mire deliza e paskan mbajt fjalen

tani zinna 2 gjeta te lira

me thuaj ciftin ,diten e marteses,nese jane 2 n 1 po marr një limuzine ti fus brenda te 4 :p

Ke nga to lart ta coj per tu zbukuruar?
Ah bretkocen time solle ti, që e kam kaq xhan:)
Po kemi 2 cifte me sa duket, edhe pse deri tani kemi gjetur një dhender që do nuse, dhe një nuse që do dhender LOL

Tani per tani sduhet zbukuruar asnjeri, vetem Rendexi te qethet cik e te regulloj musteqen:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Jeni te zonja ju e i mbaroni te gjitha punet LOL..Rendex prit se do i shohim dhe konkurentet tjere LOL, vazhdo beji komplimente dhe levdata ti vets se nuk i dihet LOL LOL

Hajde ika une tani..

Naten..:kiss
Hhahahhaha une ktu jam deliza per her do me shohesh duke shpalos talentin tim dhe duke prit pergjigjen e madhe nga ty :p :p LOL LOL

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:56 ----------

Ah bretkocen time solle ti, që e kam kaq xhan:)
Po kemi 2 cifte me sa duket, edhe pse deri tani kemi gjetur një dhender që do nuse, dhe një nuse që do dhender LOL

Tani per tani sduhet zbukuruar asnjeri, vetem Rendexi te qethet cik e te regulloj musteqen:p
ue ca mendje te mprhet që paska kjo ejjj nga e dije ti që jam ber per tu qeth une HHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA LOL LOL LOL LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Mire zina kur te gjeni nuse dhe dhender bashke sdo kete as lokal per dasem,te pakten po mbaj tarracen e pallatit ne dispozicion,kur te jeni gati po ngelem keq per makina u pa puna do i martojme me Motorr
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Sdi ti qendrisje si ne,ti vec merru me kostumin tjerat i heqim une dhe Sweetzzinna...
E kostumin ta zgjedhi mire, se sduam te zhgenjejme vjehrrenLOL

Jeni te zonja ju e i mbaroni te gjitha punet LOL..Rendex prit se do i shohim dhe konkurentet tjere LOL, vazhdo beji komplimente dhe levdata ti vets se nuk i dihet LOL LOL

Hajde ika une tani..

Naten..:kiss
LOLLOL haha epo mire se si ben vetem vetes komplimente, por na ben dhe neve se ka interesLOL

Qetesoji pak keta se kane emocionet e dasmes,Rendex kemi thene si cizmet dhe nuse do ja gjejme...

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:54 ----------Naten Deliza....Cdo gje është ok,pa merak shpejt do kemi te reja per ty:p
ashu Hahaha ca cizme do gjejme, olallalal ca dhendri do bejmeLOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hhahahhaha une ktu jam deliza per her do me shohesh duke shpalos talentin tim dhe duke prit pergjigjen e madhe nga ty :p :p LOL LOL

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:56 ----------ue ca mendje te mprhet që paska kjo ejjj nga e dije ti që jam ber per tu qeth une HHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

LOL LOL LOL LOL
Mos u qeth tull se sdo te nisim ushtar,pak lufte do besh por do shpetosh njehere e mir...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

E kostumin ta zgjedhi mire, se sduam te zhgenjejme vjehrrenLOL

LOLLOL haha epo mire se si ben vetem vetes komplimente, por na ben dhe neve se ka interesLOL

ashu Hahaha ca cizme do gjejme, olallalal ca dhendri do bejmeLOL

Hhahhaha kshu sic e keni nis ju me cizme te kuqe dashkeni ne vend që te me nxirrni dhenderr do me nxirrni nuse me tela LOL LOL LOL LOL LOL HAHHAHAHAHAHAHAHHA
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Hhahahhaha une ktu jam deliza per her do me shohesh duke shpalos talentin tim dhe duke prit pergjigjen e madhe nga ty :p :p LOL LOL

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:56 ----------ue ca mendje te mprhet që paska kjo ejjj nga e dije ti që jam ber per tu qeth une HHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA LOL LOL LOL LOL
po ste pa teta zina ty:gjyshe:

Mire zina kur te gjeni nuse dhe dhender bashke sdo kete as lokal per dasem,te pakten po mbaj tarracen e pallatit ne dispozicion,kur te jeni gati po ngelem keq per makina u pa puna do i martojme me Motorr
Epo plazhi është i lire ne dimer LOLLOL kemi vend plot te bejme valle, dhendrin me cizme e kemi...si hyn rera ne kepuce LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

E kostumin ta zgjedhi mire, se sduam te zhgenjejme vjehrrenLOL

LOLLOL haha epo mire se si ben vetem vetes komplimente, por na ben dhe neve se ka interesLOL

ashu Hahaha ca cizme do gjejme, olallalal ca dhendri do bejmeLOL
Te jete i kombinuar kostumi me cizmet dhe kravaten a si e ka:(...Sweetzzinna do e bejme ne dhendrrin ahahahahha...Dasma e shekullit:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mos u qeth tull se sdo te nisim ushtar,pak lufte do besh por do shpetosh njehere e mir...
Ushtar sdua une se e kam ber një her se bej persdyti her jo :p :p :pLOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Hhahhaha kshu sic e keni nis ju me cizme te kuqe dashkeni ne vend që te me nxirrni dhenderr do me nxirrni nuse me tela LOL LOL LOL LOL LOL HAHHAHAHAHAHAHAHHA
Weeeeeeee dhe kete e the,do jesh dhenderr simbol:D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

po ste pa teta zina ty:gjyshe:

Epo plazhi është i lire ne dimer LOLLOL kemi vend plot te bejme valle, dhendrin me cizme e kemi...si hyn rera ne kepuce LOL
Po une po them per tani ne behar moj
ne dimer yhyyyyy,gjith kjo pune per behet tani prandaj e solla cabrio makinen
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

po ste pa teta zina ty:gjyshe:

Epo plazhi është i lire ne dimer LOLLOL kemi vend plot te bejme valle, dhendrin me cizme e kemi...si hyn rera ne kepuce LOL
Hhahaahahahahah sa kam qesh ahahahahahahahaha...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Mos u qeth tull se sdo te nisim ushtar,pak lufte do besh por do shpetosh njehere e mir...
LOLLOL Jo si te qethet 0? Pastaj foli teta Zina dhe me berberin, i tha ti bej një qethje me RETRO që ti shkoj me cizmet dhe kostuminLOL

Hhahhaha kshu sic e keni nis ju me cizme te kuqe dashkeni ne vend që te me nxirrni dhenderr do me nxirrni nuse me tela LOL LOL LOL LOL LOL HAHHAHAHAHAHAHAHHA
LOLLOL jo do jesh një dhender "chic"
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Po une po them per tani ne behar moj
ne dimer yhyyyyy,gjith kjo pune per behet tani prandaj e solla cabrio makinen
E do nusen dhurate per vit te ri Evi...:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Weeeeeeee dhe kete e the,do jesh dhenderr simbol:D

EH e marr me mend ca dhendrri do jem ne doren tyaj e kam te sigurt që do jem dhenderr simbol i 2012 LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOL Jo si te qethet 0? Pastaj foli teta Zina dhe me berberin, i tha ti bej një qethje me RETRO që ti shkoj me cizmet dhe kostuminLOL

LOLLOL jo do jesh një dhender "chic"
Ta lene icik bisht prapa,ta terheqim po beri ndonej gje...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Po une po them per tani ne behar moj
ne dimer yhyyyyy,gjith kjo pune per behet tani prandaj e solla cabrio makinen
Po sduan keta te martohen tani, duan ne dimer per Vit te riLOLLOL me zor ti martoj?:p
Pastaj makina ime është ajo, cke ti, lere se na hyn ne pune si ne vere si ne dimer:p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

EH e marr me mend ca dhendrri do jem ne doren tyaj e kam te sigurt që do jem dhenderr simbol i 2012 LOL LOL
Dhender katalogu,ku ke pare me mir ti...Neve na lusin...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOL Jo si te qethet 0? Pastaj foli teta Zina dhe me berberin, i tha ti bej një qethje me RETRO që ti shkoj me cizmet dhe kostuminLOL

LOLLOL jo do jesh një dhender "chic"

O te mart e mira ty shejtan që per cdo gje e ke një mendje hahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahaha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top