• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

hahaha Sweet jo nji i dua dy perqafime :D

Sweet, tregoi Rendexit se une jam nga pioneret e para që ben pjese ne kompanine që kerkon burra LOL ( keshtu na ka quajtur Evi dje :D)...He mi si ecin kerkimet LOL?
Hajde ketu, se vete deshe

Pioenerja nr 1, pergatitu se kemi dasem deri ne fund te vitit.

O per ju e bej dhe ne mest te detit shpin une që kur te hapni dritaren tju thot peshku mirmengjes bukoresht e detit :p :p LOL

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:16 ----------cmendim ke per gjith kte burr trim e hazgan ,trup ciklisti,, kok ballisti, gjokes marinari ,mendje fshatari, zgjuarsi e skraparit ,vllai gomarit, Perofesion pulumbari :p LOL LOL LOL LOL
LOLLOLLOL O ti rrofsh me idene e mire që ke me shtepine:pMundesisht dyshemene e duam prej xhami te shofim peshqit kur zgjohemi LOL
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Pershendetje Vlora
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Ashu thuaj, zemer gjere behu perhere:p
do gezohesh dhe ti me lumturine tone LOL jo per gje, por do te lirohen 2 dhoma ne shtepi se une dhe Gloom duam dhoma vec e vec dhe me pamje nga deti patjeter:p

mirembrema Delizu, te kisha borxh një perqafim haha:***
Sweetzzinna natene pare e duam afer dhomes se ciftit:D
 

GLOOM

Catch me if you can...

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirmbrma ELB flm per viziten që na ben :D

Ckemi si kalon mir je ??
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Mire mire ja erdha paksa ne vizte
 
Pe: Sofra Vlonjate

@ Evi--mirmbrema, mire se erdhe ne shtepine tende :D

@ Rendex--E pra ate them dhe une, shfrytezoje ne max..shpalos gjithe vlerat dhe talentin që ke :p

@ Sweet -- ne dasmen ne fund te vitit e mora vesh që do martohem une po kush do jete ai ''fatlumi'' që do me mari mua LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Hajde ketu, se vete deshe

Pioenerja nr 1, pergatitu se kemi dasem deri ne fund te vitit.

LOLLOLLOL O ti rrofsh me idene e mire që ke me shtepine:pMundesisht dyshemene e duam prej xhami te shofim peshqit kur zgjohemi LOL

I kam marr parasysh te gjitha patjeter që do ua bej dyhemen prej xhami që te keni mundsi te shikoni peshqit se si notojen ose si puthen me njeri tjetrin he me thuaj cmund te bej me shum se kaq per ju e LOL LOL

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

@ Evi--mirmbrema, mire se erdhe ne shtepine tende :D

@ Rendex--E pra ate them dhe une, shfrytezoje ne max..shpalos gjithe vlerat dhe talentin që ke :p

@ Sweet -- ne dasmen ne fund te vitit e mora vesh që do martohem une po kush do jete ai ''fatlumi'' që do me mari mua LOL

Ueeeeeeee zina shikoje kte e dashka fiks ne fund vit dasmen atrere kur e dua dhe une e shef që kjo do jet me ne fudn po nuk del drejte ne tem e hedh larg e larg që mos te bije ne syy :p :p LOL LOL LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Sweetzzinna natene pare e duam afer dhomes se ciftit:D
LOLLOLLOL po dhoma e ciftit do jete ne mes, anash dhomat tona...se dhe nusja do doj shikim nga deti LOL

Me kujto te mare nja 2 gota ne dhomeLOLLOL< e mer dhe ti.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Mire mire ja erdha paksa ne vizte[/QUOTE

Gz që je mir :) mir bere që dole një her ktej ne jemi sofer e madhe me zemer te madhe i mirpresim te gjioth vizitoret tan me një dashamirsi te madhe :p :p :p

Ja një birr per ty :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

LOLLOLLOL po dhoma e ciftit do jete ne mes, anash dhomat tona...se dhe nusja do doj shikim nga deti LOL

Me kujto te mare nja 2 gota ne dhomeLOLLOL< e mer dhe ti.
I marr une cke ti ahahahaha,taman ne mes,ska nga ikin as majtas as djathtas...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

I marr une cke ti ahahahaha,taman ne mes,ska nga ikin as majtas as djathtas...
Ue po ne meset per ca na doni mos kini frik se nuk ikim ne jo sju lem vetem ne gjith ate mbrekulli që do realizojem :p :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

@ Evi--mirmbrema, mire se erdhe ne shtepine tende :D

@ Rendex--E pra ate them dhe une, shfrytezoje ne max..shpalos gjithe vlerat dhe talentin që ke :p

@ Sweet -- ne dasmen ne fund te vitit e mora vesh që do martohem une po kush do jete ai ''fatlumi'' që do me mari mua LOL
LOLLOLLOL Shiko se ke ngatruar infot, mos e do dhe ti me domosdo daten ne fund te vitit, se u zu data per rendexin atehere LOL bejme dhe dasem 2-she po deshet, ose vetem një dasem LOL

I kam marr parasysh te gjitha patjeter që do ua bej dyhemen prej xhami që te keni mundsi te shikoni peshqit se si notojen ose si puthen me njeri tjetrin he me thuaj cmund te bej me shum se kaq per ju e LOL LOL

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:34 ----------
Ueeeeeeee zina shikoje kte e dashka fiks ne fund vit dasmen atrere kur e dua dhe une e shef që kjo do jet me ne fudn po nuk del drejte ne tem e hedh larg e larg që mos te bije ne syy :p :p LOL LOL LOL
LOLLOLLOL Eh e shikon ca fati ke, si dalin kandidatet?:p

Pershendetje Vlora
mireserdhe nga ne Elb:)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

I marr une cke ti ahahahaha,taman ne mes,ska nga ikin as majtas as djathtas...
LOLLOL mire që te kam ty te me ndihmosh, se sdo ja dilja vetem:p

Ah tani po Zinush
Epo mire, ja dhe ca pasta:p

Ue po ne meset per ca na doni mos kini frik se nuk ikim ne jo sju lem vetem ne gjith ate mbrekulli që do realizojem :p :p
Jo jo se kishim ne aty që do iknit ju LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOLLOL Shiko se ke ngatruar infot, mos e do dhe ti me domosdo daten ne fund te vitit, se u zu data per rendexin atehere LOL bejme dhe dasem 2-she po deshet, ose vetem një dasem LOL

LOLLOLLOL Eh e shikon ca fati ke, si dalin kandidatet?:pmireserdhe nga ne Elb:)
Sweetzzinna sa shpejt u perhap lajmi moj:p..Filluan kerkesat per ne te dyja:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOLLOL Shiko se ke ngatruar infot, mos e do dhe ti me domosdo daten ne fund te vitit, se u zu data per rendexin atehere LOL bejme dhe dasem 2-she po deshet, ose vetem një dasem LOL

LOLLOLLOL Eh e shikon ca fati ke, si dalin kandidatet?:pmireserdhe nga ne Elb:)

hahahhahaah kjo do ket qen duke na vezhguar cdo sek per te arrit ne piken e kulmit zina se ska mundsi :p :p :p Une spo flas me po te le ty situaten ne dor dhe GLOOM per tu mar me kte pune e dini vet se cduhet te beni me delizen LOL LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

LOLLOL mire që te kam ty te me ndihmosh, se sdo ja dilja vetem:pEpo mire, ja dhe ca pasta:p
Parashikoj shume pune,shum shume..Pa mbaruar me Rendex filloj tjetra....
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

@ zina jojo se hengra dhe sdua ta teproj
Mirembrema Elb,Mire se erdhe ne sofer
Delizu te puthen keto te poshtrat ty apo vetem llafe i kishin ???

Zina kur te beni prenotimin me thuaj daten te gjejme makinen
 
Pe: Sofra Vlonjate

LOL LOL Une e dua ne vere dasmen, plazhin dua ta shfrytezojme :p...Per dasmen e Rendexit nuk e dija une.. O Rendex do me ftosh dhe mua ne dasem :D?

Ok kaq ishte per sonte nga mua..flm per cdo gje dhe sweet kerkimet vazhdojne apo jo LOL LOL

Naten sofra ju pershendes..Ju :kiss te gjitheve :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

hahahhahaah kjo do ket qen duke na vezhguar cdo sek per te arrit ne piken e kulmit zina se ska mundsi :p :p :p Une spo flas me po te le ty situaten ne dor dhe GLOOM per tu mar me kte pune e dini vet se cduhet te beni me delizen LOL LOL LOL
Neve na e ler ne dore ti ,se te qendisim ne..Deliza e ke me ngut ti??Apo mund te presesh:D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Parashikoj shume pune,shum shume..Pa mbaruar me Rendex filloj tjetra....
Po do shikojme mos e bejne dasmen njehersh, që te ndajne dhe harxhimet:p dhe lodhjen tone:p


@ zina jojo se hengra dhe sdua ta teproj
Mirembrema Elb,Mire se erdhe ne sofer
Delizu te puthen keto te poshtrat ty apo vetem llafe i kishin ???

Zina kur te beni prenotimin me thuaj daten te gjejme makinen
Makinat deshe te thuash:p
 
Pe: Sofra Vlonjate

@ zina jojo se hengra dhe sdua ta teproj
Mirembrema Elb,Mire se erdhe ne sofer
Delizu te puthen keto te poshtrat ty apo vetem llafe i kishin ???

Zina kur te beni prenotimin me thuaj daten te gjejme makinen
Hahha evi me vdiqen duke me puth LOL...Mendoje që sweet tek sot e ka bere, ndersa shkodranja dje pasi e luta që te mos me rifte po te me puthte LOL..Ehh ckishin qen keto te dyja LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Po do shikojme mos e bejne dasmen njehersh, që te ndajne dhe harxhimet:p dhe lodhjen tone:p


Makinat deshe te thuash:p
E pra duam makine me vete ne dyja,na takon:D....Sweetzzinna një nuse hyn një nuse del,me një gur dy zogj ne një dite:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

LOL LOL Une e dua ne vere dasmen, plazhin dua ta shfrytezojme :p...Per dasmen e Rendexit nuk e dija une.. O Rendex do me ftosh dhe mua ne dasem :D?

Ok kaq ishte per sonte nga mua..flm per cdo gje dhe sweet kerkimet vazhdojne apo jo LOL LOL

Naten sofra ju pershendes..Ju :kiss te gjitheve :)
PO vazhdojne kerkimet, plazhin do e kesh per vete LOL s'te prish pune Rendex:p
Naten e mire Delizu, pac endrra bukuroshe
kizz
Neve na e ler ne dore ti ,se te qendisim ne..Deliza e ke me ngut ti??Apo mund te presesh:D
ka besim ne duarte tona prej floririLOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

LOL LOL Une e dua ne vere dasmen, plazhin dua ta shfrytezojme :p...Per dasmen e Rendexit nuk e dija une.. O Rendex do me ftosh dhe mua ne dasem :D?

Ok kaq ishte per sonte nga mua..flm per cdo gje dhe sweet kerkimet vazhdojne apo jo LOL LOL

Naten sofra ju pershendes..Ju :kiss te gjitheve :)
Do te ftoj the ti dhe munde te jesh nusia ne ate dasme cthua moj LOL LOL LOL

Naten gjum te embel deliza :D
 
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Neve na e ler ne dore ti ,se te qendisim ne..Deliza e ke me ngut ti??Apo mund te presesh:D
Hahah GLOOM ua kam lene ne dore juve, nuk perzihem une LOL..I di kerkesat e mia sweet LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top