• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

Ah cdo i bej une Delizes qe me dha shpresa kot :gjyshe: Do e kap une ne dark, e te shofi ajo....

Ca gatuhet per martese di ti? :qerpik:

Ahh ate delizu do e kapim bashke :p
po per gatime martesore cte paska vajt mendja ty,apo vape andej LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Ahh ate delizu do e kapim bashke :p
po per gatime martesore cte paska vajt mendja ty,apo vape andej LOL
Hahaha do e mbysim Delizen ne darke mqs na dha shpresa te kota LOLLOLLOLLOL ( me nje perqafim do e mbysim..se mos na bejne dhe teroriste:p).....
Po thash dhe une qe do kem mundesi te bej ndonje valle mqs do martoheni po hic asgje...me sa duket duhet te martoj Delizen para teje:p
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

Hahaha do e mbysim Delizen ne darke mqs na dha shpresa te kota LOLLOLLOLLOL ( me nje perqafim do e mbysim..se mos na bejne dhe teroriste:p).....
Po thash dhe une qe do kem mundesi te bej ndonje valle mqs do martoheni po hic asgje...me sa duket duhet te martoj Delizen para teje:p

Hahaha jo, ti po deshe puthe... se une per vete do e rraf LOL
pastaj ma gjej ti zemrushin se martohem une , kush te tha te kunderten
:qerpik:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Jo une se rraf se sjam agresive, vij nga nje qytet ky mbizotron qetcia dhe paqia shpirterore, harmonia dhe lumturia... Une jam vetem per free hugs & kisses....
Ja ty nje embelesire, qe te embelsohesh pak :p mos ma rif Delizen....
Ty ta gjej zemrushen... bej gati fustanin:qerpik:
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

Ju po ju .... mos ngelte paqe ne bote pa ardhe edhe ne vlore LOL
sa per delizen , nje here do e raf pastaj do e perqafoj edhe une .... ajo qe te do, te rraf kur e do nevoja LOL

..sa per fustanin e kam zgjedhur Sweet ,shife :qerpik:


 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

U po pse sthe ti qe je bere gati, qenke veshur LOLLOL eh cme gjeti belaja, duhet te te martoj se shpejti...e pastaj thoje cmu desh te gatuaj per dreko-dasmen e marteses:p
Pse ben pyetje qe i di pergjigjen??:qerpik:

Vlora ka njerez te bute....mos na merni ne syshe :mendim:


Paqe= Vlora
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

hahahaha po po , lere pastaj qe e keni edhe gjakun embelsire e gjalle :vajzturp
he pra do ma gjesh edhe mua zemrushin apo te merzitem une :qaj:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Ah e dije ti pse kemi shume mosquito ne ne Vlore?????? se e kemi gjakun e embel :gjyshe:

Ja se do ta gjej dhendrin.... ki durim, mos e hiq fustanin:qenis:
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

Ah e dije ti pse kemi shume mosquito ne ne Vlore?????? se e kemi gjakun e embel :gjyshe:

Ja se do ta gjej dhendrin.... ki durim, mos e hiq fustanin:qenis:

A ju hengshin mosquitos juve ishalla LOL
mire mire se mua ne pritje me ke... vec mos me harro ti
:merzitje:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Ke inat ti qe ne Shkoder nuk shkel kembe mosquito? eee :mendim::dylbi:
Jo nuk harroj, e kam listen e gjate, ty, Deliza, Morena, Gloomi ( ka shume kerkesa dhe e dij qe duhet te presi me shume), Nevertiti, Solome...
Juhu kur tju martoj tegjithave e mer me mend do behem maestro ne valle LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Ke inat ti qe ne Shkoder nuk shkel kembe mosquito? eee :mendim::dylbi:
Jo nuk harroj, e kam listen e gjate, ty, Deliza, Morena, Gloomi ( ka shume kerkesa dhe e dij qe duhet te presi me shume), Nevertiti, Solome...
Juhu kur tju martoj tegjithave e mer me mend do behem maestro ne valle LOL

Pershdnetje teta zina ndo nje nga kto emrat qe ke shkruajt a esht per mua :p :p :p

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:47 ----------

Pershndetje sofra mir se ju gjeta :D :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Pershdnetje teta zina ndo nje nga kto emrat qe ke shkruajt a esht per mua :p :p :p

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:47 ----------

Pershndetje sofra mir se ju gjeta :D :D
:gjyshe: cte thote Teta Zinna? e dija qe je me raport ti, e ke pushim nja 3 muaj, smund ti mbaj 3 muaj cupat e zena per ty LOL kur te mbarosh pushimin mjeksor qe te kam rekomanduar, do shikojme me ke te martojme dhe ty:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

:gjyshe: cte thote Teta Zinna? e dija qe je me raport ti, e ke pushim nja 3 muaj, smund ti mbaj 3 muaj cupat e zena per ty LOL kur te mbarosh pushimin mjeksor qe te kam rekomanduar, do shikojme me ke te martojme dhe ty:)

Po mir gjat raportit bej na nje pregatitje une moj teta zina oj kjo cke ti muabet do bej me to :p :p :p pregatitijet duhen teta zina edhe nje muaj na mjafton qe ta njoim njeri tjetrin deri sa te me mbaroj raporti mua :p :p :p LOL LOL LOL

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

Shkodrane erdha bukuroshe erdha :D :D kam ardh enkas per ty se me than qe te kishin len vetem ktej :p :p :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Po mir gjat raportit bej na nje pregatitje une moj teta zina oj kjo cke ti muabet do bej me to :p :p :p pregatitijet duhen teta zina edhe nje muaj na mjafton qe ta njoim njeri tjetrin deri sa te me mbaroj raporti mua :p :p :p LOL LOL LOL

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

Shkodrane erdha bukuroshe erdha :D :D kam ardh enkas per ty se me than qe te kishin len vetem ktej :p :p :p
hahah si dhe 1 muaj raport ta ka mbetur sipas teje? jo jo deri ne fund te veres e ke raportin LOL
Pastaj cke ti, te le ty teta Zina pa gje? rri i qet se sdo ngelesh vetem...tani pusho LOL ate bej :plakush:
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

Shkodrane erdha bukuroshe erdha :D :D kam ardh enkas per ty se me than qe te kishin len vetem ktej :p :p :p

hahaha erdhe ee, mire ja bere se te kemi per merak :kiss
pastaj nga e more vesh ti qe me kishin lene vetem
:qaj:
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

hahah si dhe 1 muaj raport ta ka mbetur sipas teje? jo jo deri ne fund te veres e ke raportin LOL
Pastaj cke ti, te le ty teta Zina pa gje? rri i qet se sdo ngelesh vetem...tani pusho LOL ate bej :plakush:

Nuk ndihem me une tata zin a te jap fjalen se do rri urt e but do shof posht shalve te konkurenteve ca behet dhe nuk do bej zhurem hic :p :p LOL LOL LOL LOL LOL LOL TE PAKTEN KTE GJE DO MA LEJOSH TA SHOF SHFAQEN NGA NJE KENDVSHTRIM ME I MIR :p :p :p :p HAHAHAHAHAHAHA

---------- Post added at 14:58 ---------- Previous post was at 14:57 ----------

Veta ime shkodrane pse nuk esht e vertet e :D :D ta dish se dhe ty te kam cup me kimet sa qejf do ishte te ishim ne bregdet tani te dy :p :p :p
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

Veta ime shkodrane pse nuk esht e vertet e ta dish se dhe ty te kam cup me kimet sa qejf do ishte te ishim ne bregdet tani te dy

Po pse lalushit tend i thua ashtu ti ..mire mire :(
per bregdet ka cupa tjera sa te duash , mistrec i keq :cekic

p.s ti e di qe shkodrania te ka xhan :kiss
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Po dhe une nga qe te kam xhan te them per xhiro ne bregdet :D :D

se xhiro mer dashuricka po shof per te tjera ti sben plane ne kte aspekt :p :p :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Te marr e kisha une loke po i rash pak verdall vet :p :p :p:shoqeri:
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Hello sofra :D :D :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

O te keqen xhaxhi ty o e vockla e xhaxhit erdhe si te ka xhaxhi mir je :D :D

Te puth pak xhaxhi faqen e bukur :p :p :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

E mo xhaxhi Labi ca ben ti?
Une mire jam faleminderit :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Me behet qejfi qe je mir kshu te paft prher xhaxhi ty :D :D

Mir mir dhe une qetsi rri te rrim ja erdha nje her te hedh nje sy ktej :D :D

---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 15:42 ----------

Ra qetsi sofra ktu :D hajt ja kalofshit mir nje her befshit qejf ne vazhdim kis kisssss gocat qe vin ktej verdall nga sofra jon :D :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miredita ketej...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Ckemi Rendex??
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top