• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

do i vem e mbargo djellit do e mbyllim ne sirtar,qe mos te vi andej fare..vishe xhinse me mir se do merdhish me bikine
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

HAHAH, jo jo mos e rembe djellin, LOL pse ja nderpret rruget drejt meje? :qerpik: Se pe sa xhan me ka, sa qe me beri gati gati te me bjeri te fiket prej tij:mendim:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

e kot te besh lutje i kam shkru ne e-mail tani (je i denuar per neser te mos kalosh nga swee, se tregohesh egoist e don vetem ate,dhe nga qe nga neser do vuash denimin,ska avokat mbojtes):hathonje
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Paskemi mik te ri sonte
mire se paske ardhur afernilla
shoh qe te paska gostitur mire manushaqja
shaqe ckemi :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Sofra Vlonjate

Paskemi mik te ri sonte
mire se paske ardhur afernilla
shoh qe te paska gostitur mire manushaqja
shaqe ckemi :p

Mir se ju gjej evi!
e kishte me hile gostin se na rrembeu djellin kjo sot:foto: kendej ishte shiu i veres
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

e kot te besh lutje i kam shkru ne e-mail tani (je i denuar per neser te mos kalosh nga swee, se tregohesh egoist e don vetem ate,dhe nga qe nga neser do vuash denimin,ska avokat mbojtes):hathonje
Po mund ta ndajme po deshe se une se dua vetem per vete, me arrine ta ndaj me ty..Si thua? :qerpik:

Paskemi mik te ri sonte
mire se paske ardhur afernilla
shoh qe te paska gostitur mire manushaqja
shaqe ckemi :p

Mbrema shaqe, une mire, ti cben?
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Afernilla mos u merzit se ta le te gjithin ajo
na mjafton hena ne,nuk ka problem

Shaqe une erdha ti ike,me le turnin me duket :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

un dua djellin ose yllin
nuk e du henen ,evi mer ti hene:akullore:
sweet jo jo djelline :djelli: dua terin per vete mi:fluturblu:
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Per mua merre te terin
me mjafton hena
Po se di per zinnen do kundershtoje si gjithmone :p
Gjeni nje kompromis :D
se dhe ajo se leshon kollaj
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Gjessssss sofra.....
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Miremengjesi, si fjetet ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Gjessssss jey,mir flm..Ti si u gdhive??Eja se jam bere si e shtepise...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Miremngjesi dhe miredita:)

Evi3 i bere pazaret ti eee, te te shof si ben plazh nen driten e henes LOL...
Arfenila te propozoj te vish dhe ti ne Vlore e keshtu e mbajme djellin bashk, pa e ndare:)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miredita sweetzzinna...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Gloom
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Thanx...Edhe ti gjithashtu...
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Sofra Vlonjate

O Mireditaaaaaaaaaaaaa!!Kisha kohe pa hyre tek sofra joneeeeee, si ja kalonii??

Sweetyy :kiss
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Sofra Vlonjate

Mireee Zikushe mire, skemi cte bejme lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Epo gezohem qe je mire, cte bej tjeter?:p
Te te qeras me nje paste? ke kohe te rish?
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Miremngjesi dhe miredita:)

Evi3 i bere pazaret ti eee, te te shof si ben plazh nen driten e henes LOL...
Arfenila te propozoj te vish dhe ti ne Vlore e keshtu e mbajme djellin bashk, pa e ndare:)
kur ta provosh do me besosh :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

@ Shkodrane:Une mire jam, ngela tere diten duke gatuar LOL duhet te beje ndonje dreko-darke po patem ndonje martese ketu LOLLOL Me tha Deliza qe kish pare nje cift "jo-katastrofik" pra ideal, ne oret e vona te forumit:mendim:LOLLOL
Si thua, do me ndihmosh dhe ti te gatuaj?:p:qerpik:

@ Evi3: kalofsh mire bluemoon:joputhje:
 
Redaktimi i fundit:

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

@ Shkodrane:Une mire jam, ngela tere diten duke gatuar LOL duhet te beje ndonje dreko-darke po patem ndonje martese ketu LOLLOL Me tha Deliza qe kish pare nje cift "jo-katastrofik" pra ideal, ne oret e vona te forumit:mendim:LOLLOL
Si thua, do me ndihmosh dhe ti te gatuaj?:p:qerpik:

@ Evi3: kalofsh mire bluemoon:)

Epo te ka treguar gabim deliza, sepse tashme jemi 3 veta ne oret e vona ... na eshte bashkangjit edhe ajo
sa per te gatuar e di ti qe me pelqen shume :) erdhaa...

p.s evi3 thnx , klm
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Epo te ka treguar gabim deliza, sepse tashme jemi 3 veta ne oret e vona ... na eshte bashkangjit edhe ajo
sa per te gatuar e di ti qe me pelqen shume :) erdhaa...

p.s evi3 thnx , klm
Ah cdo i bej une Delizes qe me dha shpresa kot :gjyshe: Do e kap une ne dark, e te shofi ajo....

Ca gatuhet per martese di ti? :qerpik:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top