• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Hahahahaahahaha si shumohen ahhahahah,shpjegoja icik Morenes cdo te thote te jete mashkulli melodioz se ti di me mir keta gjera:p
Jo nuk shumohen, perkundrazi... po pakesohen LOLLOL te vetmet qeliza qe pakesohen e nuk regjenerohen me ( lum si ta...sa me fat i ka lind mamaja:p)
Ps: ja kam shpjeguar Morenes ne reputacion...po ku di te lexoj kjo cupa?:p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Awwww sa e keqe pa ftua edhe pa fiq do mbetesh aty te pelcasesh :p LOL

He se e mora shpjegimin ta dini qe keta te dyja ju kane bere sh te trashe :p LOL

Dhe kjo per limon qe pelqen sh frutat sidomos nje ftua :p
LOL (sa bukur kendon :D LOL)

 
Last edited:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Awwww sa e keqe pa ftua edhe pa fiq do mbetesh aty te pelcasesh :p LOL

He se e mora shpjegimin ta dini qe keta te dyja ju kane bere sh te trashe :p LOL
Kush jane keta te dyja, se une e di qe bashke me Gloomim, jemi FEMRA, dhe cfare FEMRASH LOLLOLLOL ( te na kesh zili ti:p)


ps: nuk kam perdorur noj here fjalen "i/e trashe" se sme pelqen:)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Hard ti famekeq thuaj flm qe je ketu ku je se sduhej te nderyhje :p

Zzina me thuaj nje here a te pelqeu kenga? LOL
Po ska gje te bej qejfe edhe pak pastaj do filloj te respektoj :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Cila kenge moj cupeline?
Po sa te besh ti qejf, i martova une tere djemt e mire qe ka sofra...e pastaj shif tavanin ti:p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Aaaa te miren e tyre :D
Mso do e kerkoj si gjilperen ne kashte :p LOL
Kjo mojjj e vec per ty :p LOL

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Sofra Vlonjate

ue po mir a martohemi bashk atere Une sbej pjes ne asnje juri :p :p :p :p :p :p hahahahaha LOL LOL LOL
ehhhh jo joooo,..po ti je me Morena,..hahahahahhahahahaa,..ti gjitha me rradhe, dashke me nderru ne thame sezion verore por jo javore,..lol..:p:p..hahhahahahahahahaha
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Pe: Sofra Vlonjate

ehhhh jo joooo,..po ti je me Morena,..hahahahahhahahahaa,..ti gjitha me rradhe, dashke me nderru ne thame sezion verore por jo javore,..lol..:p:p..hahhahahahahahahaha
Uah edhe Nevertiti Vlonjate ? Qënkemi racë e shtuar shumë more njerëz ,ç'bëhet kështu . Edhe unë që mendoja se vetëm gjyshja ime kishte bërë 7 fëmijë LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

ehhhh jo joooo,..po ti je me Morena,..hahahahahhahahahaa,..ti gjitha me rradhe, dashke me nderru ne thame sezion verore por jo javore,..lol..:p:p..hahhahahahahahahaha
LOL LOL Mos e thuaj me se do e besojne :p

Me hidherim per gjithe fansat tone (flas edhe ne emer te Rendex) ne jemi ndare,
Na lejoni te jetojme e te bashkandajme dhimbjen tone ne heshtje.
Rendex eshte i lire
Une akoma me shume LOL LOL
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Titulli: Pe: Sofra Vlonjate

Uah edhe Nevertiti Vlonjate ? Qënkemi racë e shtuar shumë more njerëz ,ç'bëhet kështu . Edhe unë që mendoja se vetëm gjyshja ime kishte bërë 7 fëmijë LOL
Po nuk jame mo Vlonjate,kame ardhe per pushime verore ktej ka sofra vlores,..hahahahahahaha,..
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Sofra Vlonjate

LOL LOL Mos e thuaj me se do e besojne :p

Me hidherim per gjithe fansat tone (flas edhe ne emer te Rendex) ne jemi ndare,
Na lejoni te jetojme e te bashkandajme dhimbjen tone ne heshtje.
Rendex eshte i lire
Une akoma me shume LOL LOL
hahahhahahahahahahahhaa,..ec mi shjtane,.ikim andej nga sofra korces njehere,..se uy beme rezili ktej hahhahahahahahahah,...:p:p:p:p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

hahahhahahahahahahahhaa,..ec mi shjtane,.ikim andej nga sofra korces njehere,..se uy beme rezili ktej hahhahahahahahahah,...:p:p:p:p
Erdhaaa erdha

Zzina shaj ti shaj se une ika
pa terhequr fjalet qe thua nuk ve me kembe ketu :p LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top