• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Shkodrane ca mos te duash sillu ketej:p..Nuk them jo une:D..Ka ndonje tjeter qe si do me embelsirat???

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

Naten e mir e gjume te embel sofra....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Naten Sweetzzina :kiss
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

Shkodrane ca mos te duash sillu ketej:p..Nuk them jo une:D..Ka ndonje tjeter qe si do me embelsirat???

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

Naten e mir e gjume te embel sofra....

GLOOM jo jo gjerat e mira i dua per vete une , ti shif per ndonje embelsire tjeter LOL

p.s naten zemer :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Gjessssssssssssss
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miredita Sweetzzinna...
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema Labe, si kaluat sot? Ju uroj nje muaj sa me te mbare :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema Lepurushe, ne mire per mbrekulli:)
Ti ca ben si je?
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Une mire, me merziti shiu sot dhe u tremba nga vetetimat :( :( , por ne pergjithesi mire :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miremebrema juve ketej....
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Epo mbase u freskua koha nga ty...se dhe djelli i madhe ce do? smund te dalesh dot se te trullosLOL dehesh pa pire alkool:p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Po me mire e trullosur se sa e tromaksur :p LOLLOLLOLLOL :p :p:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Hahah, po ti cne qe tromaksesh nga disa bubullima, sikur te hengri gogoli:p


Ja te te qeras me nje paste, qe mos kesh me frike:p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

I kam shume tmerr :( ,
Teta Zina faleminderit si gjithmone je shume xhentile :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Sweetzzinna ca eshte kavie??E di ti??
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

Tak tak ak njeri ketu apo ja keni fut gjumit !!nje kafe desh tani , sweet mos nuk je ne shtepi ti sonte ?e te mbesim pa kafe sonte/
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Tak tak ak njeri ketu apo ja keni fut gjumit !!nje kafe desh tani , sweet mos nuk je ne shtepi ti sonte ?e te mbesim pa kafe sonte/

Si mos jem ne shtepi, ketu tere kohen ka nje njeri...nqs sjam une eshte Gloomi si zonja e shtepise eshte dhe ajo i di ku jane gjithe gjerat:)
Te te qeras dhe me nje paste apo eshte vone?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Sweetzzinna flm per shpjegimin..Pastro ndonjehere andej nga ti se e kishe te mbushur:p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Titulli: Sofra Vlonjate


Si mos jem ne shtepi, ketu tere kohen ka nje njeri...nqs sjam une eshte Gloomi si zonja e shtepise eshte dhe ajo i di ku jane gjithe gjerat:)
Te te qeras dhe me nje paste apo eshte vone?

immmmm ani sot se nuk kam ngren gjith diten ! faliminderi je e mrekullushem :krevat:(jeni shpi e madhe ju njiheni per mikpritje )
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

immmmm ani sot se nuk kam ngren gjith diten ! faliminderi je e mrekullushem :krevat:(jeni shpi e madhe ju njiheni per mikpritje )
Po tani ke leje te hash, nuk ta bera zili kot:)
Shpirtin e kemi te madhe, ndonjehere dhe mendjen LOL
Ti si je?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Po tani ke leje te hash, nuk ta bera zili kot:)
Shpirtin e kemi te madhe, ndonjehere dhe mendjen LOL
Ti si je?


po shyqyr se me bere zilen tani se po te via ka ora 2 ti shikoj gjith ket ushqim e mos te provoja bobooo do me vinte inat te haj tjetri .po ja qe ti je shum e mir dhe kujdesesh per mike cdo her :dhurate:...

Tani jam mir .

po ti si kalove sote ?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

po shyqyr se me bere zilen tani se po te via ka ora 2 ti shikoj gjith ket ushqim e mos te provoja bobooo do me vinte inat te haj tjetri .po ja qe ti je shum e mir dhe kujdesesh per mike cdo her :dhurate:...

Tani jam mir .

po ti si kalove sote ?
Une mire, per mbrekulli...bera fest me djellin:p sa qe me ra ne koke e me trullosI:)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Une mire, per mbrekulli...bera fest me djellin:p sa qe me ra ne koke e me trullosI:)

boo tani e kuptova per mungesen e dielli ,qe nga mengjesi pys ku eshte dielli ku eshte dielli e nuk e gjeja dote! ti e dergova shiun ketu hileqare:syze:neser mer ombrellen se dielli nuk do vi andej ´fare:hathonje nuk e lejojm te kalo kufirin
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Hahah ske shance te me maresh djellin, me do teper shume:qerpik: te me leri vetem:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top