• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Hahahahha mos pac merzi me te madhe:D..Ska gje Sweetzzinna,mjafton te nxjerr tym nga hundet:p
se more vesh ti qe eshte hequr alkooli ketej,cigarja as qe behet fjale,po kohet e fundit edhe buka.seshte se ska fare buke po qe ka me pakice se kemi filluar shtojme kile me keto qe sjell zzinna :p

Aha e mir...Besoj se miq doni,se dhe vetem nuk shtyhet:p
Miq duam ne :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hahah, jo shpresoj mos degradohet situata me shume se kaq :mendim:

Me mire te jap


Prap tym nxjerdhe kjo dhe ka dhe arome te mire :p sipas qejfit, une zgjodha mandarin tani..ti thuaj ca do:)

Hahahahahahaha,shume mir eshte dhe kjo,punen e ben:p:p...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

hahaha me vdiqe me caj,gjithsesi flm sepse kam shume nevoje per dicka te ngrohte :(
Te rroj gjyshja qe me ka lene trashegim gjithe keto filxhane se perndryshe sdo kisha te te ofroja cdo dite model te ri:p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

se more vesh ti qe eshte hequr alkooli ketej,cigarja as qe behet fjale,po kohet e fundit edhe buka.seshte se ska fare buke po qe ka me pakice se kemi filluar shtojme kile me keto qe sjell zzinna :p


Miq duam ne :D

Hahahahahahaha,cdo gje me diete ketej...Edhe buka u fut me ''pakice''....Evi ti ke hallin se shton per vete ne peshe,apo po mendon per ne??
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema Shkodrane,sorry se ste pashe...
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

GLOOM po une kam ven ca po po i heq
halli qendron qe mos te vini juve :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

GLOOM po une kam ven ca po po i heq
halli qendron qe mos te vini juve :p

E pra e shoh qe hallin tone ke:p..Se di ti se jemi ne deficit me ''pakicen'',deficit me peshen etj etj:D

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

Hahahah jo jo se kerkove tym nga hundet:p

Kjo qe ke sjell ti,jo te fut nikotine,por te karbonizon fare:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Shume faleminderit Sweet ... por qe te njoftoj se u sherova tashme,i solle me vonese LOL
E solla une, do e pish me zor, ska mundesi te me thuash jo LOLLOL
Pi cajin dhe te qeras me 3 cupcakes.


( si ata femijet e vegjel, po hengre gjithcka ke ne pjat do hash dhe desert LOL)

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

E pra e shoh qe hallin tone ke:p..Se di ti se jemi ne deficit me ''pakicen'',deficit me peshen etj etj:D

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:42 ----------Kjo qe ke sjell ti,jo te fut nikotine,por te karbonizon fare:p

Hahah jo jo nuk te karbonizon... po se teprove dozen LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Po njeri e hengri GLOOM
mos e hani dhe ju te tjeret tani :p

Zzina mi jep mua ato te treja se e mbaroj une gjithe pjaten :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Po njeri e hengri GLOOM
mos e hani dhe ju te tjeret tani :p

Zzina mi jep mua ato te treja se e mbaroj une gjithe pjaten :p

Po veteflijohesh??:p:p...Ekur ankohemi per cunat,ja cfare bejne per ne,hane embelsirat....
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Sa e poshter jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
po une per te mire te shkodrannes qe mos te pinte cajin :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Une e poshter? ska njeri me te mire se une mbi toke LOLLOL :qerpik:
Pastaj ste kerkova edhe aq shume, thash me pershendet dhe te jap dhe ty embelsira:p cka veshtirsi ketu?
Ti Shkodrane e mbarove cajin qe te maresh embelsiren?LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Shkodrane mbaj gjerat e tua se fiuuuuuuuuuuuu,te iken nga duart...

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

Une e poshter? ska njeri me te mire se une mbi toke LOLLOL :qerpik:
Pastaj ste kerkova edhe aq shume, thash me pershendet dhe te jap dhe ty embelsira:p cka veshtirsi ketu?
Ti Shkodrane e mbarove cajin qe te maresh embelsiren?LOL

Hahahahah si ja ngren nepsin:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Shkodrane mbaj gjerat e tua se fiuuuuuuuuuuuu,te iken nga duart...

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:54 ----------Hahahahah si ja ngren nepsin:p
:une: UNE? Sbera asgje, jam e pafajshme LOL
Ja dhe per ty:)

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

Do i ndajme bashke?
Ti njeri i poshter je gjithsesi :p
Kujt po i thua tani njeri i poshter, Shkodranes? Cte beri e shkreta LOLLOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

:une: UNE? Sbera asgje, jam e pafajshme LOL
Ja dhe per ty:)

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:56 ----------


Kujt po i thua tani njeri i poshter, Shkodranes? Cte beri e shkreta LOLLOL

Thanx Sweetzzinna,na duhet pak embelsire pas cigares...
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Manushaqe pse me fut ne sherr me shkodranen
e poshter je dhe do ngelesh tiiiii
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Thanx Sweetzzinna....Mire qe skemi probleme me peshen,ti shijojme...Evi do ndonje ti??:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Manushaqe pse me fut ne sherr me shkodranen
e poshter je dhe do ngelesh tiiiii
Une te futa ne sherr?
ti nuk e theksove per ke e ke epitetin " e poshter" dhe mendova mos i thuash Shkodranes se nuk i ndahu me ty embelsirat LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top