• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Opaaa, laberi te thura kengeeeeee, ssssssssssssssssss

e shef te keqen xhaxhi ja ke mar doren valles labe duke ndej ktej nga laberia :p :p :p Mir o mir sa gjera do te tregoj xhaxhi ty per laberin tani esht vetem villim moj e vockla e xhaxhit :D :D LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

O sa bukur ..... ti Reni kercen shume bukur, kurse ti Jey, ke nje ze te mbrekullueshem...deri tek mua u degjua LOLLOL
Hajdeeee valle me ne fundLOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

LOL Sa her dal ne valle une ikin te gjith nga pista kan hall se mos dalin me ndo nje kemb te thyer ose ndo nje qaf :p :p se kercej shum bukur madje dhe kamerat i djeg kur jan duke me filmuar Xot xot sa mir kercej :p :p :p :p LOL LOL LOL
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Mos doni noj valle kukesi, mos me thuaj ti Xhaxhi qe di vec vallen Labe :p , si ke qejf xhaxhi Reni :p ?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

LOLLOL Te lutem vetem mos pij alkool kur piLOL se ti dhe zgjuar qenke "bombe me sahat" jo me dhe i trullosur ca ben LOL
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

hahahahha Teta Zina :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mos doni noj valle kukesi, mos me thuaj ti Xhaxhi qe di vec vallen Labe :p , si ke qejf xhaxhi Reni :p ?

Nje valle kuksi po te ma kercesh ti po se une vet se kercej :p :p

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

LOLLOL Te lutem vetem mos pij alkool kur piLOL se ti dhe zgjuar qenke "bombe me sahat" jo me dhe i trullosur ca ben LOL

Zina une dhe ne gjum kur jam ata qe me shofin thotn qenke llahtari fare dashke ta kenaqesh nusen do ti duket vetia sikur po luan filem horror me ty asaj :p kte me thon e shef sa i mir jam LOL LOL LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Nje valle kuksi po te ma kercesh ti po se une vet se kercej :p :p

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:19 ----------Zina une dhe ne gjum kur jam ata qe me shofin thotn qenke llahtari fare dashke ta kenaqesh nusen do ti duket vetia sikur po luan filem horror me ty asaj :p kte me thon e shef sa i mir jam LOL LOL LOL LOL
LOL spo pyes me pse thone kete gje per ty LOL
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

ok muzika eshte kjo tani me shiko mua si leviz kembet dhe meso :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

LOL spo pyes me pse thone kete gje per ty LOL

Jo po deshe mund te pyesesh LOL LOL LOL LOL

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

Jey pse e ke fik driten moj se nuk po shof gje une :p :p :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Mos bej kot ti tani per ca te dhashe elektrikun une :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Naten e mir sofra jey dhe zina ju uroj nje fillim jave sa me te mbar naten e gjum te embel per ju :D :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema,nqs ka mbet njeri pa gjume....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Ke turnin e 3te GLOOM :p

Ncuq,kemi nje ore mrapa ne.nuk eshte aq vone jo....

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

Mbrema Gloom:) Si je?
Do nje gote qumesht qe te flesh mire?

Mirembrema Sweetzzinna...Ckemi??..Nje cigare po pate e pranoj me qejf...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Ncuq,kemi nje ore mrapa ne.nuk eshte aq vone jo....

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:22 ----------Mirembrema Sweetzzinna...Ckemi??..Nje cigare po pate e pranoj me qejf...
Skam cigare...spime ne nga kjo ane... vetem marijuana mbillet nga ne LOLLOL
Sbesoj qe do....

Une ja, e merzitur pse nuk me pershendesin njerzit ne sofer :qerpik:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema embelsire Shkodrane kizz
mireserdhe :) ( nje caj te ngroht e do?LOL):qerpik:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Skam cigare...spime ne nga kjo ane... vetem marijuana mbillet nga ne LOLLOL
Sbesoj qe do....

Une ja, e merzitur pse nuk me pershendesin njerzit ne sofer :qerpik:

Hahahahha mos pac merzi me te madhe:D..Ska gje Sweetzzinna,mjafton te nxjerr tym nga hundet:p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

ndoshta se kuptove kinezcen time
dmth qe sofra srri bosh asnjhere se tani marrim ne turnin e 3te :p

Aha e mir...Besoj se miq doni,se dhe vetem nuk shtyhet:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Hahahahha mos pac merzi me te madhe:D..Ska gje Sweetzzinna,mjafton te nxjerr tym nga hundet:p
Hahah, jo shpresoj mos degradohet situata me shume se kaq :mendim:

Me mire te jap


Prap tym nxjerdhe kjo dhe ka dhe arome te mire :p sipas qejfit, une zgjodha mandarin tani..ti thuaj ca do:)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top