• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miredita Evi...
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

e mire si te kesh qejf Evi :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mir Sweetzzinna,goc punetore zgjohem heret une,jo si ti gjumashe:p...Mire do besh dil por kujdes nga dielli dhe njerezit e ''shumices''(te dy jane te rrezikshem:p)...
Po ke te drejte jam bere pertace e madhe..vapa e ka fajin jo une:p:p
Djelli per bukuri...ska ndermend te fshihet mbas reve LOL
Eh shumica...cti besh qe na ka xhan :p

Teta Zina marim nje valle se sikur e lame pak pas dore :p
Po ne dark behen vallet te jemi te gjitha ketu
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Tani ti bejme gjerat pak te qarta,kur skemi Zinnen ose ne pamundesi per t'ju gjetur nje burre
keni ne dispozicion aparatin qe te marton
Ja ku e keni :


Pasi makineria flet nese do burre ose grua :p ti shkruaj ate qe po kerkon


Fut Xhetonin dhe thote do te martohesh apo e lem te te martoje Zinna?


Pataj te nxjerr emrin e burritNdersa kjo eshte certifikata e marteses qe leshon ne fund
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Une une i martoj LOLLOL makinerja te bej ndarjen e labeve, qe mos zihen gocat LOL
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Hi Erdha une :D :D :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirmbrma sofra mir se ju gjeti vetkomplimenti :D :D me falni per mungesen qe ju kam ber jam i sigurt se ja keni ndjer mungesen ktij labi trim bujar te dashur dhe shpirt mir :D :D :D :D apo jo teta zina LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema Jey...

Rendex e ve me ne dyshim pergjigjen? LOLLOLLOL
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

na ka munguar fjala vetkompliment :p :p ti hic fare :p

---------- Post added at 19:16 ---------- Previous post was at 19:16 ----------

Mirembrema teta Zina :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Jey mos u trego kaq e sinqert me Renin, se mos e lendosh:p
Me ca do doje te te qerasi teta Zizi?
Pastaj ne sofren vlonjate secili e ka vendin e vete :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema Jey...

Rendex e ve me ne dyshim pergjigjen? LOLLOLLOL
Tek ty asnje her se vej ne dyshim pergjigjen :D :D LOL LOL LOL

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

MIRMBRMA TE KEQEN XHAXHI SI TE KA XHAXHI TY JEY SI KE QEN TI E VOCKLA E XHAXHIT :p :p :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Tek ty asnje her se vej ne dyshim pergjigjen :D :D LOL LOL LOL

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

MIRMBRMA TE KEQEN XHAXHI SI TE KA XHAXHI TY JEY SI KE QEN TI E VOCKLA E XHAXHIT :p :p :p
Atehere nqs e di pergjigjen, pse mer mundimin me te pyesesh?LOLLOLLOL

Si eshte Vlora? ca ben? E ka mare malli per mua?:)
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Teta Zina e di ca dua une nje Corona ka ?
xhaxhi Rendex mire mire kam qene flm :p ti mir ?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Ca the CORONA??? Corona ska as per Rendex qe gjoja eshte :plakush: jo me per ty:p
Qe te flesh mire, dhe te te forcohen kockat se je akoma e vogel LOl
Degjo teta Zinen ca thote:p se e di mire...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Atehere nqs e di pergjigjen, pse mer mundimin me te pyesesh?LOLLOLLOL

Si eshte Vlora? ca ben? E ka mare malli per mua?:)
aq shum me ka mar malli per vloren zina sa po vdes po cte bej se sme len punet ktej te leviz per momentin kismet nga java tjeter do vete ta vizitoj :D :D

---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

Teta Zina e di ca dua une nje Corona ka ?
xhaxhi Rendex mire mire kam qene flm :p ti mir ?
Me bhet qejfi per ty e vockla e xhaxhit :D xhaxhi te do shum ndaj te thot bej kujdes rruges :p :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

He mi teta Zina he pak fare se qumesht kam pire ter diten sot :p... Lene xhaxhi Rendex ska per ate, atij uje jo birre :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

aq shum me ka mar malli per vloren zina sa po vdes po cte bej se sme len punet ktej te leviz per momentin kismet nga java tjeter do vete ta vizitoj :D :D
Me bhet qejfi per ty e vockla e xhaxhit :D xhaxhi te do shum ndaj te thot bej kujdes rruges :p :p
Epo mire bej te fala Vlores kur ta takosh:)

He mi teta Zina he pak fare se qumesht kam pire ter diten sot :p... Lene xhaxhi Rendex ska per ate, atij uje jo birre :p
Po mire para gjumit do pish birre ti? Ska birre hic .... as per ty e as per Renin LOLLOL
Qumesht ka!
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

ok, dua valle pra :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Hajde kercejme valle dhe ne te 2 me ReninLOL e leme ate te filloj se ka talent LOL
Sill ti muziken:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Hajde kercejme valle dhe ne te 2 me ReninLOL e leme ate te filloj se ka talent LOL
Sill ti muziken:p
kam talent ne kompliment jo ne kercim zina mos me ngatrro me pune qe si bej :p :p :p vertet jam lab i mir por sjam i gjith anshem ne kte pik :p :p :p LOL LOL
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Sa ja ben qejfin vetes ky xhaxhi :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

kam talent ne kompliment jo ne kercim zina mos me ngatrro me pune qe si bej :p :p :p vertet jam lab i mir por sjam i gjith anshem ne kte pik :p :p :p LOL LOL
Ah cje dhe ti, si te thuash qe ske talent?! Keto gjera nuk thuhen, aq me shume nje mashkull asnjehre nuk duhet te hiqet para nje femre qe nuk di dicka...
Ti dhe po mos te dish, ska gje, se meson duke kercyherLOL sikur ne kemi lindur duke kercyher qe ne barkun e mamushit:p
Keshtu qe jepi, filloje vallen:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Ah cje dhe ti, si te thuash qe ske talent?! Keto gjera nuk thuhen, aq me shume nje mashkull asnjehre nuk duhet te hiqet para nje femre qe nuk di dicka...
Ti dhe po mos te dish, ska gje, se meson duke kercyherLOL sikur ne kemi lindur duke kercyher qe ne barkun e mamushit:p
Keshtu qe jepi, filloje vallen:)
e fillojem bashk vallen por aman kujdes kembet :p :p LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

e fillojem bashk vallen por aman kujdes kembet :p :p LOL LOL
Po patjeter, kemi veshur kepuce me allci, qe mos duhet pastaj ti veme ne allci po pesuam ndonje aksident LOLLOL
Se di ku humbi Jeyi
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate


Me kte keng po kercej tani zina po i leviz kembet posht karriges duke ndjekur kta ne vido si kercejen kto zockat :p :p :p LOL LOL LOL

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

Po patjeter, kemi veshur kepuce me allci, qe mos duhet pastaj ti veme ne allci po pesuam ndonje aksident LOLLOL
Se di ku humbi Jeyi

E di qe kshu teta zina esht e pregatitur per cdo gje asnuje her se kam mat sja lejon vetes asnje her te jesh mangut me ndo nje gje :p :p LOL LOL
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Xhaxhi jo po na si çaçaça , duam valle labe mo :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Sa ja ben qejfin vetes ky xhaxhi :p
Ue po posja bera qejfin vetes une cte pres te ma besh qejfin ti :p :p :p :p LOL

AH MOJ e vockla e xhaxhit te ka xhaxhi me kimet ty :p :D

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

[video=youtube;5llvztwR-BE]http://www.youtube.com/watch?v=5llvztwR-BE[/video]

Hajde te gjith ne valle :p :p :p doni valle vlonjate hajde kercejeni :D :D
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Opaaa, laberi te thura kengeeeeee, ssssssssssssssssss
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top