• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Tropojane

Shitsi

i Madh
Pershendetje Motra dhe Vellezer,si ore e keni len qytetin tim pa nje sofer??

Hajde qef e muhabet,raki e mish,lojra me kapuc,lojra pa kapuc,si te doni ju o vellezer jeni te Lir te gjith.
 

Shitsi

i Madh
Kemi raki e mish, lahut e tupan,nder edhe bes,jeni si ne shtepin tuaj,
jo vetem ju por te gjith Shqiptaret e Vertet.te tjeret JASHT
 

iLirjam

Banned
Pershendetje,

me duket se spaska as nje shqiptar te vertet,ose ju vjen turp te deklarohen si te till,me gjith ata un jam i vertet dhe e ndiej veten si ne shtepin time ketu,
 

iLirjam

Banned
Titulli: Sofra Tropojane

postuar na kadegorin Poezi strategji,,ajo
me kanoqe اohet e parakalon në mes të Grave,,tė Dùم,,ska koment!
 
Top