• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Tironce

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aver

VIP
Titulli: Sofra Tironce

Aeroplanbarteses i thone kacatorrbartese dmth? lool
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Tironce

Aeroplanbarteses i thone kacatorrbartese dmth? lool
eeee tashi jo po i thone pelevreke...

po te pakten nuk i thote si korcaret
A e madhe e shtypit
a e vogel e shtypit
(fjala eshte arra)..korcaret
Kacka lol
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Tironce

Hahaha

Me thoshte nje korcar do hame kernacka. Dhe une prit se cfare specialiteti do te ha. Kur i shoh.. qebapa :D
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Tironce

lol

Sa here permenden tironcit e vjeter.. me vjen ne mendje ai tironci i portokallise. Ai pllumaxhiu :D

Eshte njish :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra Tironce

Gëzuar Festën


401120-big-schoko-buttercreme-torte.jpg
 

Attachments

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Tironce

po ajo nuk ishte feste e tirones moj vajze....por e besimtareve kudo ndodhen

apo ke harru ku je fut?
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra Tironce

kam postu ne sofren tironse nga deshira, pasi postova ne ate kosovare..... dhe ate fjalë urime festa, ia vena pasi ishte dite feste ne mesin e muslimaneve kudo...

asgje sishte per harresë.


po ajo nuk ishte feste e tirones moj vajze....por e besimtareve kudo ndodhen

apo ke harru ku je fut?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Tironce

e mire se mendova mos erdhi 17 nentori e se kuptova

mgjth jetesa me kte qe ke bo te tirona i ka ngel hatri sofrave te tjera...sidomos asaj vlonjates
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra Tironce

jo moj monique ska pse te mbetet ne hatër, kur iu vjen radha postojm edhe tek sofrat tjera....
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra Tironce


dhe nje tortë po e sjell ketu ne kete sofer..., tjerat sjellni vetë :)


torten-8-7-08-hr-049.jpg


 

Guest20

Offline✌
K'tu ju mund t'thoni ca t'u doj zemra rreth sofres tironce. Ecni mer capajevat e tirones, ene ju te tjeret gjithashtu, t'a kthejm ka i got me raki si njihere e nji kohe. Mos harroni t'merrni ene postiqet me vete se kina me u ul dyst tabon si i thomi ne tironcat. Hajt nashtina bofshi qef e me t'mira ishalla.
Se ku ma ka zene syri kete elushen?!

Ka mbet naj tironc/e me ketu?:p
 

Monique

Staf në FV.AL
Po tironc or ti cun.....mos ishim ne jugoret tirona do ishte vetem sahati e xhamia e ca topa dheu ne midis
 

User2017

Anëtar i ri
Domethene me qe ke shum qefe tironcit te gjith te tjeret qenkan injorant, perfshire dhe veten tende qe e ke bere vendndodhjen elbasan me e te vogel.
 

Monique

Staf në FV.AL
un sdu me pa hic gjithe injorantet...tironcet i kam qef shum
Kush jane injorant more zotëri?
Po a ka me te trashe se tironcit aman.....kane i shprehje tironcit ( se gjithe katunare jane meqe edhe Tirona katun ka qene) katunaret kane pordhen e idhet :p
 

Aaaaa

Anëtar i ri
Tironcet edhe tironcit i kam qef e perseris.... pastaj ka nga 20-30-40-70 apo me teper vjet ne tiron eshte muhabet tjeter e quhet perzierje ose koktel.... sa per shkronjat duhet shtu qe nuk e tregojne ato madhesine e dickaje sic nuk e tregon e shkruara bukur intelektin e cdo njeriu. Noten tironca
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top