• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Tironce

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Vallai mer ero se di ca te them menoj shum gjona po edhe un si njal e perfytyroj po mos na dali noi trroft them un hahahahaha shaka hahahahahahahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Tironce

o plako meno ku mund te jet foto se ke foton ne forum smund ta them ktu ku ndodhet foto se e shofin te gjithe duhet me qen icik privasi apo jo
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

Pershnedetje gjermono si e kalove ti?

une mire besoj !!!

dola andej nga ora 7 ndejta verdalle deri nga ora 10 pastaj hyra p[ak ne fv e dola prap deri ne 3 te mjesit me shoqnine shyqyr mo duhet icik kallaballik.

ti naj gje interesante persa i perket festes?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Hic Aisjgo smora pjes yllo me eshte merzit vit per vit u bo boz pastaj rremuj e madhe un du qetesi , parking per makin ske leqe ta vjedhin makinen fare , sme terhoqi kete vit festa .
Ndejta ne shtepi piva aty qet me muzik te Muarrem Ahmetit ec ma ca me bo.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

po te shikosh te gjith festat keshtu jane me lalo pak a shume boze te behen por eshte e rendesishme q ete sjellin pak ndryshim ne jeten e perditeshme :)

mua me pelqenje te dya edhe njerezit shume por edhe qetesia me raste gjithsecili ka momentin e vet.

po ps eme lal rruget plot jane tek makina jote do te shkoni ata (hajdutet)

mos me thuaj qe edhe ke kercu nga pak :0
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

haahhahahaha per te kerrcy line mo se kur pi kerrcej jom qefli me vlon gjaku ka mrena i kam ngjajt babes ene ai kshu o kot sthon pill e te ngjaj. Po makinen e kam me targa KOSOVARE dhe do thon o ku ku paska ardh KOSOVARI ne tok ton e do ma perrlajn kot si koti :D sa ta mar vesh un kush o do ma ken cmontu kerrin
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

hhaha prandaj zgjedhja me e mire ishte te rrije ne shpi duk edegju e kercy tallava por nuk ma merr mendja se ke qene vetem?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Jo Jo kot nuk thojn trrimi mir me shok shum bom i mledhje tvogel me ca shok u knoqem raki edhe per qef ec mo ja bojm pak qefin vetes na pak me aq sa kemi :(
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

shume mire e keni bere besoj se jeni kenaq me shoqerine :)

gjithmone kur je me ato te cilet ja kalon mire pritet qe ne nje mbledhje keshtu te vogel tja kalosh akoma me mire.

une po leviz lale te uroj nje dite te kendeshme ne shoqerine e net, muzike, e pije.

shnet pare e qef o zot.
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Amin yllo te lumte goja edhe ty te uroj te njejten gje shnet e pare dhe pa halle dhe pa strrese .
Mirupafshim
 
Titulli: Sofra Tironce

Mromaaaaaaaaaaaaaaaa Tironaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ufa sa me mori malli
gjithe diten ne Durres
po me mungonte smogu i lagjes time :D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Po bjere kur ske pulen do hash sorren i bie llafit po qe noi raki e mir e zime dy her dhe po pati pak meze tmir mir do ishte...
 
Top