• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Tironce

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
me pelqeu sh kjo kenga qe kish bo Enrisi kshuqe po e sjell te sofra jone 🤗


N'sabah t'Beromit thiret ezoni,
Osht festa jonë, knohet Kuroni.
Kjo ditë na sjell aq shum marsí,
Na fton n'selom, n'paqe e lumtuni.

Për Fitër Berom rilind Dilli,
Feston Toka e feston Qilli.
Lomtumirë o muji agjënimit,
Ramazon, sprovë e besimit.

Na dhontë Zoti atë qi s'kemi,
E na e shtoftë atë qi kemi.
E mos t'harrojm përjetë e mot,
Beromin e të t'Modhit Zot 🤲
 
Top