• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra tetovare

Desa

Temet Nosce
Po a ma vune mbaj shpajn a? lol Se di a dë mund ta mbaj....
 

Desa

Temet Nosce
Ja se ti mire e ke, si smesova pak nga ty, se tetovaret kane e një shprehe per gocat per te gjetur burre, thone kshu:
Njer nizet vjet e xhish vet, pi nizet njer njiztepes ta xhin hallki, mbas njiztepes nuk ta xhin as Allahi :D
perktheje mos shaj :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
lol si e don përkthimin, me dialekt a me guhën letrare?
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
O legjenddddd
Ku jeeee
 

Desa

Temet Nosce
Une ktau jëm 😉
E kisha haru udhën 😂

kush don
8C8DA1BC-5E30-444E-845A-767544C730D4.gif
 
  • Dashuri
Reactions: NGU
Top