• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra tetovare

legjenda

Tetova
Titulli: sofra tetovare ne forum

urdhnon me sofren tetovare me muzike
 

legjenda

Tetova
Titulli: sofra tetovare ne forum

nga sot prezantoj qytet e tetoves foto te bukura
esht pallat kulture i tetoves
 

legjenda

Tetova
Legjenda nuk le forum pa infektuar me pranine tende :lex:
ty je ai qe infekton forum njerzeri i nderuare mik nese deshiron te jem miq urdhnon nese jo mos u mere me mua respekt
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Shee shee paskena dhe ne sofer:p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Tani e pash si teme....Tjem me aktive ktu:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A ka naj merhaba a naj sen a
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
jam tu bo listen gati....po mu bokan lomsh emrat, smaj men ke kam gjujt e ke jo hahahahahha

leri seen ti po ec me fto se te ftova vete :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Shtaj tregoj un ty
 

Aki

misfit
Ja se ti mire e ke, si smesova pak nga ty, se tetovaret kane e nje shprehe per gocat per te gjetur burre, thone kshu:
Njer nizet vjet e xhish vet, pi nizet njer njiztepes ta xhin hallki, mbas njiztepes nuk ta xhin as Allahi :D
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ja se ti mire e ke, si smesova pak nga ty, se tetovaret kane e nje shprehe per gocat per te gjetur burre, thone kshu:
Njer nizet vjet e xhish vet, pi nizet njer njiztepes ta xhin hallki, mbas njiztepes nuk ta xhin as Allahi :D
perktheje mos shaj :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ma kadale me tetovaret juuu:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ska kadale qiko
 

Vvetoni

Larguar
Ja se ti mire e ke, si smesova pak nga ty, se tetovaret kane e nje shprehe per gocat per te gjetur burre, thone kshu:
Njer nizet vjet e xhish vet, pi nizet njer njiztepes ta xhin hallki, mbas njiztepes nuk ta xhin as Allahi :D
Gji mfolish be taj.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Po lexhenda ku a...
lexhenda ec vlla se kete here o te bej moderator o jo....
 

Aki

misfit
Pae legjenda tetovar ishte? Po ai kishte dialekt qe me shume ngjante me ate te Shkupit/Kumanoves.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Lexhenda a shqiptar te tjerat vijne pas..;)
 
Top