• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra tetovare

legjenda

Anëtar i Nderuar
Titulli: sofra tetovare ne Fv

nga sot prezantoj qytet e tetoves foto te bukura
esht pallat kulture i tetoves
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Tani e pash si teme....Tjem me aktive ktu:p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
jam tu bo listen gati....po mu bokan lomsh emrat, smaj men ke kam gjujt e ke jo hahahahahha

leri seen ti po ec me fto se te ftova vete :p
 

Aki

misfit
Ja se ti mire e ke, si smesova pak nga ty, se tetovaret kane e nje shprehe per gocat per te gjetur burre, thone kshu:
Njer nizet vjet e xhish vet, pi nizet njer njiztepes ta xhin hallki, mbas njiztepes nuk ta xhin as Allahi :D
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Ja se ti mire e ke, si smesova pak nga ty, se tetovaret kane e nje shprehe per gocat per te gjetur burre, thone kshu:
Njer nizet vjet e xhish vet, pi nizet njer njiztepes ta xhin hallki, mbas njiztepes nuk ta xhin as Allahi :D
perktheje mos shaj :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Top