• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Strugane

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ja te paraqiten njehere
te gjithe ata qe jan from Struga? :p
Te dim kush eshte i shpis,e kush mysafiri? :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Une kafe ituu? Po si su frytt mo:p
Une mire me jave kam bo mungesa dhe prap kafe prej meje? Neviiii sta fal ty:p
Degjo dhe lexo Ngu uuu. :p
ama sben kafe,e nuk sherben me embelsi,harroje qe do te marre njeri ashtu me cu shpi,per tiu dhene dru ahahahahah.
Shtroua ty pune,e ne gjona hahahaha
apo nuk eshte keshtu @Xhelozi ? :p
 
  • Haha
Reactions: NGU
Top