• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Strugane

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
vertet vend i bukur..i vogel por i bukur..shpresoj ta vizitoj se shpejti :D
marre moj qysh se ke dit ma heret qe struga osht kshtu:p, zori t'boni me msu diqka:D..pernryshe nihet si vend turistik fantazi struga, shum kosovar shkojn per pushime...
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
marre moj qysh se ke dit ma heret qe struga osht kshtu:p, zori t'boni me msu diqka:D..pernsyeh nihet si vend turistik fantazi struga, shum kosovar shkojn per pushime...
oj shtrigi kam nijee..kemi dhe miq te familjes atje..amo une kurr nuk jam shku :)
 
ja edhe dy foto te tjera qe rradhes se kalur nuk mund ti sjell .....shpresoj te te pelqejne edhe keto :) Keto i kam bere vete une nga banesa ku rija, nuk jan ete marra nga interneti :D i ke struga 2008 :D
 

Attachments

ersa

Antar Aktiv
Mirmbroma sofra strugane UAAAAAAA sa e bukur qenka struga nga fotot qe pashe megjithese e kam pas komshie se kam vizitu asnjihere strugen shpresoj ne te ardhmen te shkoj me pushime atje. ju pershendes te gjitheve ju struganve
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
flm shumm , foto mjaft te bukra ,e ke qellu vendin ce ku te rrish me banes ,eshte bukur te jesh rreth drinit te zi ,ishalla veren tjeter kenaqesh edhe me shum ne Strugen e bukur...:fluturoze::fluturoze:
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Mirmbroma sofra strugane UAAAAAAA sa e bukur qenka struga nga fotot qe pashe megjithese e kam pas komshie se kam vizitu asnjihere strugen shpresoj ne te ardhmen te shkoj me pushime atje. ju pershendes te gjitheve ju struganve
flm per pershendetjen dhe mire se na erdhe ne sofren bujare Strugane ,me siguri te kemi nga Pogradeci ,jeni te mirseardhur te gjith shqiptaret ku do qe jan , me behet qefi qe pelqeni Strugen vertet eshte nje qytet mjaft i bukur dhe mikprites ...:):)


pershendetje nga Polisi :)
 
Top