• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Ok ok i hoqa duart nga Quku, ama sekretin se them:p

Callin e marr dot?:p

Kujdes si sjellesh ti mos u bej vrastare zemrash lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Shkodrane

M'duket vedi si balon sme hekun grat gojet sa ketej sa andej :p jemi qe jemi ti fusim i te fejushme bashk lol lol

lol lol lol sta ka fajin njeri

Kujdes se ballonat po moren dhen hajde gjeji pastaj :p

Bejm kontraten njehere pastaj flasim per keto gjera lol lol

Zina, je dakord? :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

lol lol lol sta ka fajin njeri

Kujdes se ballonat po moren dhen hajde gjeji pastaj :p

Bejm kontraten njehere pastaj flasim per keto gjera lol lol

Zina, je dakord? :p

Zina asht dakort kohet e fundit ka hallin mem hek nga vetja :p
 

Quku

Marakli Krapit

Quku

Marakli Krapit

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

[video=youtube;I-2MI6cqOuQ]https://www.youtube.com/watch?v=I-2MI6cqOuQ[/video]
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Pse te ka shku mendja a :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Quku , ckemi te reja nga Shkodra ?

Ka ra shi shyqyr Zotit na ka fresku po nga Prishtina
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Po thash se mos ti ka marr sorra met ..e do te vras.......didi e zina

Ma shum kam hallin tand qe te ka shku mendja per njal lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Nga Prtishtina asgje te re . Dasma sa te duash ka pas kete vere :p

E shyqyr a ja rrembeve zemren naj vajzes.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Po ti kisha letrat e Zwicrres ndoshta do tia kisha rremby :p naj vajzes .

Pse pa letra sbahet gja nga kosova e pupupupup
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Pse pa letra sbahet gja nga kosova e pupupupup

Nuk e di Quku , a ki letra , se me ardhe Kosove gocen me te bukuren e gjene ! Sa qurani po i bene per vete gocat kukella hmmm , po nejse edhe ato qura jane :p Po vetem qe jane te bukura lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Nuk e di Quku , a ki letra , se me ardhe Kosove gocen me te bukuren e gjene ! Sa qurani po i bene per vete gocat kukella hmmm , po nejse edhe ato qura jane :p Po vetem qe jane te bukura lol

Un kam letra po skam qurra si tja bej ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Shkodrane

Shtrengoje kallamin fort se te thehet lol lol

jo pa merak se kam gjet vendin e duhur ne cilin vende te hudhe kallamin lol lol
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

jo pa merak se kam gjet vendin e duhur ne cilin vende te hudhe kallimin lol lol

A ishalla ta han pra mezen lol lol lol
 
Titulli: Sofra Shkodrane

Un kam letra po skam qurra si tja bej ?

E per te gjete goce te bukur , eshte kusht te jesh Quran lol Po se plotesove kete kusht sdo te mund te gjesh goce te bukur ! Prandaj je beqar ende je o Quku lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

E per te gjete goce te bukur , eshte kusht te jesh Quran lol Po se plotesove kete kusht sdo te mund te gjesh goce te bukur ! Prandaj je beqar ende je o Quku lol

Fatkeqsi e madhe na ka gjet ishalla na e jep naj njena sa per sevap :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top