• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Shkodrane

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Shkodrane

A ka dicka per te ngrene apo per te pire ne kete sofer, apo e keni shtruar ashtu kot?
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra Shkodrane

Mirë se ju gjej Shkodra .. ju uroj një të diel të bukur naquka :qerpik: 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra Shkodrane

Mua m'u duk sikur graria kishte pershendet e do ket ik tashi :p, hahaha....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top