• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Status
E mbyllur për postime të tjera.

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sofra Shkodrane

Mire se erdha .. a jeni a sjeni qa keni ku jeni etj etj :D
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

Hajt ma bashi nje nat te mire tan :)
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

edhe pse jena pak,menen per rremuj e keni skam pa kshi njerzish :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Shkodrane

Akoma skan ardh forca ktej akoma me te vjetren jeni ? lol
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

Bujrum kush se ka pi kafen e darkes :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sofra Shkodrane

 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sofra Shkodrane

 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Shkodrane

Përshendetje juve

S'jam shkodran por më pelqen shumë ky vend , a duhet vize per me ardhë në shkodër ? lol,
 

SELSAJ

Mysterious_Girl
Titulli: Sofra Shkodrane

mirsetegjej moj sofra jon
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

Good morning ,Have a nice day all
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

A keni njeh mire sheherli e katunar :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sofra Shkodrane

Nadja mire qukalosh .. a mujte :D
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sofra Shkodrane

Element prsh e mire se erdhe ktej... Viz nuk duhet po per rruge merr i shishe raki :) se sofren e shtrojm na :D

Përshendetje juve

S'jam shkodran por më pelqen shumë ky vend , a duhet vize per me ardhë në shkodër ? lol,
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

Pa vjen Oda me tav n'dor
der e m'der tuj ju gersit
nuk pa dona me ju lodh
jeni t'ftum tan per mizdit

ka dal tava me lan thojt
asht e mushun me putarga
kush turdhnojn,turdhnojn itash
se stepran kergja ka darka :)Paska gatu sot Quku bujrum kush nuk ka hanger :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

asht mu hanger jo mu shiku :p
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

naten e mire e bashi tan .
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Sofra Shkodrane

Pershendetje
Hyra te pershendes ate shkodranen e bukur qe nuk hyn me :kiss:

E se dyti, Quk bre burre kush ti preu floket lol
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

Po rregullohet per dite ne nuk shofim gja :(
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sofra Shkodrane

Na kenaqen krejt e kan ba shkodren pedonale tash po fillojm i marrim makinat ne krah tash e mrapa :mad: :LOL:

Po rregullohet per dite ne nuk shofim gja :(
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Ka lezet me hec o n'kame ose me biciklet ishalla i myllin tana rrugt.
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

Nadja mire...]]
a asht kush per kafe ? :)
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sofra Shkodrane


hahahhahahahhahahah
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top