• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Shkodrane

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Me duket bosh ai filxhani 😛 mbushe cik mos u beni gjirokastrit 🤣🤣🤣 mundesisht filxhan te madh 😝 ate embelsiren e paske qa,te lumshin dockat e vogla 😂😂
Un skam ba amelesin sdi zotnia I lokalit lol lol kafen po e mushi deri sa t marojn lekt 😂😂😂
 
Top