• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Me duket bosh ai filxhani 😛 mbushe cik mos u beni gjirokastrit 🤣🤣🤣 mundesisht filxhan te madh 😝 ate embelsiren e paske qa,te lumshin dockat e vogla 😂😂
Un skam ba amelesin sdi zotnia I lokalit lol lol kafen po e mushi deri sa t marojn lekt 😂😂😂
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
E trema mar tash foli amel se vjen 😂😂😂🥳🥳🥳
ok po e provoj ndryshe :p

Vajzë bukuroshe'e që vjen me llërë përveshur
Me zemërë të dëfryer e me buzëzë të qeshur
Në sythit tem e shoh ate që s'e kam gjetur ndë jetë
shkrodrane ma e bukur , e mire sic je vetë
Oh sa bukuri ka Shkodra,i bekoftë Perëndija
Edhe nëpër ato hije një copë herë ne krah e mia
Syt' e ballit t'i xbavitnja, zëmërënë ta dëfrenja,
Gazë, që paçë njëherë, prap' aty ndër ju ta gjenja :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
ok po e provoj ndryshe :p

Vajzë bukuroshe'e që vjen me llërë përveshur
Me zemërë të dëfryer e me buzëzë të qeshur
Në sythit tem e shoh ate që s'e kam gjetur ndë jetë
shkrodrane ma e bukur , e mire sic je vetë
Oh sa bukuri ka Shkodra,i bekoftë Perëndija
Edhe nëpër ato hije një copë herë ne krah e mia
Syt' e ballit t'i xbavitnja, zëmërënë ta dëfrenja,
Gazë, që paçë njëherë, prap' aty ndër ju ta gjenja :D
Sa keqe se nuk jam nga shkodra..gjith ket poezi me fute ne dhe😳😤😤😤😢😢🤪
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
@Arfenilla bukuroshe
Pse s’ngre kryete përpjetë
Pa shiko lulet’ e tjera
Q’u çel’e e u lulëzuan
Shih pa shih Arfenilla
Me ngjalli përsëri vete
O lulez’ e Perëndisë
Që të mbolli vetë Zoti
U ftohf moti
u ngrim nga i ftohti
Dimër’ t math me dëborë
Me të ftoh t’ e me të ngritë
Falma mua urtësinë, mirësinë, embelsine
Butësinë, miqësinë,ty dhe dashurine
Që të me t’apesh jetëz’ e ditë
Të tme ndezesh shpirt e dritë
Prej qiellit bukurinë
Erdhe nga parajsa ere
Me kam prurë këtë herë
Hapa syt’ e qesh e gëzohem
Po çelem e zbukurohem
Po mos u tremp, beëhu trime
Edhe ki durim e shpresë,’
E pa Zotit besë
Dhe kësaj fjalësë sime
O bukuroshe, t'u bëfsha, m'bive nga hici
Ti zbukuron faqen' e dheut, ti ushqen njerinë
Vjen dimëri, t'i than lulet, ti me një frym' i ngjall prapë
Napënë q'u heth përsiprë, ua heq me ver' e me ngrohtesine
Për të arriturë rrushnë ç'ka punuar Perëndija
Qielli, dheu, dielli, shiu, njeriu, tërë gjithësija
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
@Arfenilla bukuroshe
Pse s’ngre kryete përpjetë
Pa shiko lulet’ e tjera
Q’u çel’e e u lulëzuan
Shih pa shih Arfenilla
Me ngjalli përsëri vete
O lulez’ e Perëndisë
Që të mbolli vetë Zoti
U ftohf moti
u ngrim nga i ftohti
Dimër’ t math me dëborë
Me të ftoh t’ e me të ngritë
Falma mua urtësinë, mirësinë, embelsine
Butësinë, miqësinë,ty dhe dashurine
Që të me t’apesh jetëz’ e ditë
Të tme ndezesh shpirt e dritë
Prej qiellit bukurinë
Erdhe nga parajsa ere
Me kam prurë këtë herë
Hapa syt’ e qesh e gëzohem
Po çelem e zbukurohem
Po mos u tremp, beëhu trime
Edhe ki durim e shpresë,’
E pa Zotit besë
Dhe kësaj fjalësë sime
O bukuroshe, t'u bëfsha, m'bive nga hici
Ti zbukuron faqen' e dheut, ti ushqen njerinë
Vjen dimëri, t'i than lulet, ti me një frym' i ngjall prapë
Napënë q'u heth përsiprë, ua heq me ver' e me ngrohtesine
Për të arriturë rrushnë ç'ka punuar Perëndija
Qielli, dheu, dielli, shiu, njeriu, tërë gjithësija
🤣🤣🤣U dorzova perball ketyre rreshtav..😳🤭
Thnx..Ride..qenke i papare👍
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Me ca din me e kall mar? Njeher me trego kush je se si i rrahun me keto forumet je? Apo je chatist? Fol kalle njeher ktu 😛😛😛 @Henry-&
 
  • Haha
Reactions: SaD
Top