• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Nje pershendetje speciale per @Marakli^Krapit dhe @Petrit101
Ky eshte nje nga kengetaret me te mire qe mund te kete Shqiperia!
Fatkeqsisht, ky nuk eshte i promovuar aspak nga RTSH apo mediat muzikore shqiptare!
Kengetar shuuuuume i talentuar, njohes shume i mire i kenges tradicionale shkodrane, nje pasuri e vertete per Shkodren dhe muziken qytetare shkodrane!
Respekt te pakufijshem per kte talent!

 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
@Ledia hajde hapu bethsh 😂😂
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Qa ke maj hasije sban robi me ta ba nji pytje serioze 😂😂😂
 

Tema te Ngjashme

Top