• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

London

carpe diem
Oooo Quku kur jena tu ik shirok mar 🍺

@Marakli^Krapit
2212C6C9-BE91-47E3-9C2E-FCF6E41C4AE4.jpeg
 

Didi

C'est la vie.
Sa shpejt të mori uja , prit sa ti ndrroj shurricat fëmisë , pastaj do ve perparsen lol
Ça janë “shurricat” më qafsh se e lexova si të thuash “il pannolino” apo e gjeta? Në po, ma shpifeee🤣🤣🤣
 

Didi

C'est la vie.
Itesh jena te pjata e dyte, ti e nderume ike pa thanë :po ndalem për buk , megjithatë për piate të dytë kemi calamari ripieni lol
Ahahahhaha ska gjë

E lëm për dark 🤣
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Je shkodran kur tjert bajn demek se nuk t'kuptojn kur flet me dialekt edhe ja kthen me ironi "A han Shqip ti ?
Je Shkodran kur me ta fy kush Shkodren t'bahen nervat kaçurrel.
Je Shkodran kur fton ne dasmen tande 400 vete edhe gjysen nuk i njef hiç.
Je Shkodran kur edhe me t'çu ne vendet ma te bukura te bots, prap Shkodra t'duket ma e bukura.
Je Shkodran kur ke pak tangerllek.
Je Shkodran kur ta kane mesu biçikleten kur ke ken te pakten 5 vjeç.
Je Shkodran kur kenaqesh me humorin Shkodran.
Je Shkodran kur alfabeti jot ka 37 shkonja.(ND)
Je Shkodran kur nuk arrin te gjesh nje sinonim ne shqip per fjalen HARDHEK.
Je Shkodran kur thu "Ta hangshaaaa Zemrennnnn " , e mbush gojen plot.
Je Shkodran kur ke Benz te shpija, edhe je ala i papune.
Je Shkodran kur 1 here ne jave shpise tande i vjen era peshk.
Je Shkodran kur hala te bertet nana nese nuk vesh kanatjeren.
Je Shkodran kur dikush te pyt,* nga jeni?* dhe ti i pergjigjesh krenar,

UN JAM SHKODRAN/E.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ju skeni as pus ner shpija un sdi si i thoni vedit shkodran që fleni n'zheg 😁
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar

Sa dola prej karantinët morra turr thash pa za naj krap 😂😂😂
 
Private conversations
Help Users
    Top