• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Didi

C'est la vie.
Direkt nga fabrika kemi edhe profiteroles 😂😂 si è do tiramisun me biscota savoiardi apo kshu me dobus 😁
Nuk më pëlqejn këta të paketuarit ore. I dua të bërë vet :p

Profiteroles smë pëlqejn, haji vet 🤣
 

N0

Ding Ding!
Aaa ita jan te mir krejt ma naq.
Sa hin ke dera shpise te thojn: Po pse s’erdhe mram mar zot zotit se patme pule!

Medemek kush t’thirri?! 🤣🤣🤣
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Aaa ita jan te mir krejt ma naq.
Sa hin ke dera shpise te thojn: Po pse s’erdhe mram mar zot zotit se patme pule!

Medemek kush t’thirri?! 🤣🤣🤣
Tash jan ba tan njisoj frank 😉
 

N0

Ding Ding!
Qe ke mar si m’ban diss, je elle ne sofer tane pale! Tyrp!😜
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Sma lejon edukata atë fjalor prandaj po e la me njaq.
 
  • Like
Reactions: N0
Top