• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra qeflinjve

Passion

Banned
Titulli: Sofra qeflinjve

Hyni e ju ne keto sofra enkas per qeflinjte?

Ohhhhhh thash.
Me ne fund një strehe e per mua.
 
Titulli: Sofra qeflinjve

Une hera e pare qe hyra e sdi nese do kem deshiren te hyj me pasi ska mirkprites kjo sofra :p
 
Titulli: Sofra qeflinjve

Haha shpresoj vetem mos me zhgenjeni :p Po he si ja kalojne qejflinjte ketu tek kjo sofra?

një wiski sna nxorret pa le se per kafe vajti vone :p
 

Passion

Banned
Titulli: Sofra qeflinjve

Ulu te lutem.
Vere te kuqe ka.
Muzike Chris Rea me kengen On The Beach.
Nqs se doni me thoni.:yeah:
 
Titulli: Sofra qeflinjve

Me pelqen shija juaj muzikore kshu qe jam dakort :)
Sa bukur te te zeje gjumi me nota muzikore. .. ju Flm dhe ju uroj naten e mire per sot! :*
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Flet me kode Didi 😆

Demek, ja futen komet me i kpuc Er bandillit, kurse ne rastin tat, je ti ajo qe ja ke fut burrit pranej je akoma ktu 😜
Zhigo jo kaq dhunshem sepse kam ndjenja un lol
Burrin mund dhe ta kem henger faktikisht 😛 kshu qe bo kujdes
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Jo "mund" jo, por ja ke pi longun 😛
Prandaj thu mezi po pret te mbaroj karantina qe te shpetoj? lol
Un kujtova mos e kishte nga qe donte tme conte per dark romantike posht një qielli plot yje😁
 
Top