• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra qeflinjve

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra qeflinjve

O qeflli ia ke varur sofres tate.. asnje postim s'ke shkruar e ke lene bosh :p..
Ju pershendes..!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Sofra qeflinjve

:p

 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra qeflinjve

E kane kap hallet me duket tani te shkretin Angel_ ........ka harruar qejfin ahaLOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra qeflinjve

Lol paska vdek qejfi ne kte forumi :p LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Vetem se.ks bohet asgjo tjeter .
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Boje , dyshe se tekja sdel se te shoqeroj un , ska nevoj me pa se sdo dalim **** neper forume lol hahahah
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra qeflinjve

Per qefliun 2 kate me siper siper...!
Per qefleshen me siper...!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Po kam frike te nxjerr foto , se ka fillu dashnorja me u fut neper forum , ngaqe e kam gjys seriozisht , kam frik se merz po mpa me tjeter ne foto ;).Nejse flm per koronen por un pi vetem norga e tirona , kto birrat e shtrenjta mbojn alergji se me 10 mij lek sbohesh tap kurse me norga me 10 mij lek shko per shele .
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Lidhje leshi moj hahahahah e hongre ti hahahahhaah.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Sa kam gjet e sa kam lon , e prit sa do lej , spo ma bo zemra bum bum si bleona qe ta mor dhe un 1 te mledh ment :)po te persh me kuptimin e fjaleve te shkurtuara ...


MHB ==> Më hahet buk !
FLM ==> Fli me mua !
SPS ==> Sjam për sonte !
KLM ==> Ke lujt mendsh !
TDSH ==> Të dalt shpirti !
VK==> Vërtet këndshëm !
VL==> Vap e leht !
Tkshxh==> Tarzani kalon
shumë xhungla !
Pz ==> Pa zgjidhje !
Tkz ==> Të kafshoft Zagari !
TFS==> Te fala sateme.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Ueee sa tap jam sot , per zotin sa marova pun po jam dru fare , a ka ndonje qeflije ne linje apo jan te gjitha te nershme .
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

po me mire te shkruajme nga nje gje ne forum, pshmb ketu te sofra ti futim nga nje cik relaks :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

Eeeee une ate dua muhabet se kam zene krevatin nga gripi :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

Lere se e hoqa per ca kohe LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

lere se na iku truri mire qe po marr cik pauze tani :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

po mbarova nje cikel , tani do vazhdoje edhe ne qershore sezoni tani.
 
Top