• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra qeflinjve

Status
E mbyllur për postime të tjera.

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra qeflinjve

xshendetje soffffffrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku jeni reeeeeeeeeeee????????'''''
amon se me ka mar malli me kcy.....si i behet ne keto raste???
mendo kush x ne re???ku e kemi hapsin e temes:p:p
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra qeflinjve

xshendetje soffffffrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku jeni reeeeeeeeeeee????????'''''
amon se me ka mar malli me kcy.....si i behet ne keto raste???
mendo kush x ne re???ku e kemi hapsin e temes:p:p

po qe ke te drejte ti , na mori malli per sofren dhe me kercy nje cike,, meqe dhe i zoti i sofres e ka qejf po ju pershendes te gjitheve me kte :
[video=youtube;FRu-lLYq-jQ]http://www.youtube.com/watch?v=FRu-lLYq-jQ[/video]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

xshendetje soffffffrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku jeni reeeeeeeeeeee????????'''''
amon se me ka mar malli me kcy.....si i behet ne keto raste???
mendo kush x ne re???ku e kemi hapsin e temes:p:p

Isha tu pa 1 film dje e kisha fik pc ,pruita sa prit u merzita spo vinte njeri thash po iki nga dhoma po shplodhem .Ta kisha dit qe kishe qef em kercy te kisha prit :):)

po qe ke te drejte ti , na mori malli per sofren dhe me kercy nje cike,, meqe dhe i zoti i sofres e ka qejf po ju pershendes te gjitheve me kte :
[video=youtube;FRu-lLYq-jQ]http://www.youtube.com/watch?v=FRu-lLYq-jQ[/video]
hajdeeeeeeeeee jashaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa per koken tende bluni sdu tjeter ,problemi eshte se sdu asnji :):):)
E bukur kenga e kam fiksim ,mos valle e ke vene se tka mar malli per dashurine qe ke ne largesi :p:p:p:p.
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sofra qeflinjve

gjesi yellow:)
gjesi te gjithve:) ku jeni kshu re???
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Sofra qeflinjve

Po ti lufte me gjumin ke bere me cupe?I zoti i sofres ku eshte do na vere gje perpara te pi ose tymosim apo hic?
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Sofra qeflinjve

lere se kto nete kam ardh von nshpi e sme ze gjumi deri ne te gdhire, kohe krize per gjume..shyqyre them:D
ti cben?
eri do jet tu pa film
 

El'Mejor

Daja
Titulli: Sofra qeflinjve

Mjesi yellow, fol ti xhan me se mund te te sherbejme ?:)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Po ti lufte me gjumin ke bere me cupe?I zoti i sofres ku eshte do na vere gje perpara te pi ose tymosim apo hic?

Ktu me ke ktu :):) 1 sek se sa erdha ne shpi me lini te mar fryme se po vdes nga qefi hahahahahah

lere se kto nete kam ardh von nshpi e sme ze gjumi deri ne te gdhire, kohe krize per gjume..shyqyre them:D
ti cben?

Jo jo kam qen duke ber film deri tani hahahahah vdiqa:):)::) Amon ca doni me pi se jam ne qef te modh fare :):):)Kot nuk thone qe seksi eshte ilaci me i mir i njeriut :p:p:p
eri do jet tu pa film
 

El'Mejor

Daja
Titulli: Sofra qeflinjve

Eri o kamarier na sill ndonje gje ..;)
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Sofra qeflinjve

Cfare do na ofroni o qeflinjte e forumit:kercim:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sofra qeflinjve

Cpt Morgan Black me Coca per mua !!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: Sofra qeflinjve

Kjo eshte per cyber ...
Kjo eshte per yellow

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sofra qeflinjve

Faleminderit Kokekuqe je shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume super super super super super e mire
ps : Ducati flm kaq LOL LOL LOL
 

El'Mejor

Daja
Titulli: Sofra qeflinjve

Leji mer to po hudh leket o usta , kush punon pa leke sot :D
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Sofra qeflinjve

Mua nuk me sherben kush ketu:nxef:
 
Titulli: Sofra qeflinjve

Duuuuuuuuuuuuuuuuuuua dhe une pije alkolike te jete ca te jete vetem tme heq merzitjen :D ......jo per gje po nuk me ze keq pija ..fundja gjume do fle :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sofra qeflinjve

Duuuuuuuuuuuuuuuuuuua dhe une pije alkolike te jete ca te jete vetem tme heq merzitjen :D ......jo per gje po nuk me ze keq pija ..fundja gjume do fle :p

Ja thuaj me shume info per pijen LOL LOL
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Sofra qeflinjve

Ida edhe une du ndonje gje keshtu te forte po nuk e luka kush sumatricen ketu:p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sofra qeflinjve

Kemi dhe Amita me pipke ne po deshet per ata te pijes LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top