• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Lezhjane

Frank

Kansas City Shuffle.
Vallai o fry Drini po asgje s'ka kalu knej :p
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Grate te rrine nga kuzhina, te na sjellin ka i teke ne te treve e mos bejne perr perr shume, hajde! lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Mogli, ke kap gjo apo ce do? :D :D
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Pune rehabilitimi @iva . Po do sherohet. lol lol lol
D86C3AC8-47F3-4F27-9B56-EAD2B7076B33.jpeg
 

Lauri

Anunnak
O lezhjan, a jeni gjallë kun:)

 

Hera

Βιβλίο φάγος
Ku jane lezhjanet te me thone nga eshte kjo kengetare ?


Ja pershendetje
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Nga eshte drane gega ? Lezhjanet e vertet e dine mire...🙄
 

Lauri

Anunnak
E tha pra mogli, duket nga mbiemri që është mirditore :)
@jana80 ;)
 

Lauri

Anunnak
Qekur kallmeti I lezhes qenka I mirdites ....do me beni te bej kryq e mua te pafese
Mirditore është.
As im atë nuk ka lind në Mirditë, por unë mirditor jam :)
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Mirditore është.
As im atë nuk ka lind në Mirditë, por unë mirditor jam :)
Pergjigje e gabuar ....lezha eshte nje nder 7 bajraket e mirdites po drane gega eshte lindur e rritur ne kallmet te lezhes ....nuk flasim preardhje 8 brezash flasim aktualisht...po te pyesim as malsoret e lezhes nuk jan lezhjane apo gaboj ?
 

Lauri

Anunnak
Pergjigje e gabuar ....lezha eshte nje nder 7 bajraket e mirdites po drane gega eshte lindur e rritur ne kallmet te lezhes ....nuk flasim preardhje 8 brezash flasim aktualisht...po te pyesim as malsoret e lezhes nuk jan lezhjane apo gaboj ?
Lezha nuk ka qenë kurrë bajrak i Mirditës :)
Pastaj Mirdita ishte 12 bajrak që në kohën e lleshit te zi :)
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Lezha nuk ka qenë kurrë bajrak i Mirditës :)
Historia flet e shkruhet ndryshe.....po ke literature tjeter te lutem ma dergo ta lexoj
 

dangerous

Anëtar
Kush është i Zoti i shtëpisë këtu se ti them se është gabim se do ishte më mirë sofra e jabanxhive se Lezha 4 fam, kishte jo për gja por e kam degjuar nga babëdaja unë(gjyshi nga ana e mamasë)
 

dangerous

Anëtar
Hë mo mos i varni buzët se të tërë të ardhur jeni po ju jap të drejtë Lezhjanë e ndijeni veten bashkë me shegat.


Ju prsh se jeni rop të butë.

 
Top