• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Lezhjane

TIGRI

Anëtar i ri
hajdeni lezhjan edhe 1 her ta shtrojme sofren te zotin e shpis e kemi(benit) shpresojme se do na vije dhe zoja e shpis (hana bluh)dhe te shtrojme si ska ma mir
 
Last edited:

Lauri

Anunnak
Lezhjanet i bejne pushimet shum te gjata(muaj te tere).Ne shtator do mbushet sofra pa tjeter.
Ps.POVERI MA BELLIIIII.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ku i keni beniT dhe albgrl88 ?
ne poushime?? skalojne me nga shtepia virtuale?:)
psh lezha:)

dhe ty lauri mqs ke ngel i vetmi reprezentat:p
 

BeniT

Donatorë
Pershendetje vizitorve te sofres Lezhjane.
Mqns qe sot nisem per udhetim . Mire u shkruashim nga java e dyte e Shtatorit , kur te kthehem nga pushimet ,
Me daten 11 gusht do te jem ne Lezhe, per ata qe duan te pijne ndonje kafe apo birre .
Kalofshi pushime sa me te kendshme te gjithe .
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Pershendetje vizitorve te sofres Lezhjane.
Mqns qe sot nisem per udhetim . Mire u shkruashim nga java e dyte e Shtatorit , kur te kthehem nga pushimet ,
Me daten 11 gusht do te jem ne Lezhe, per ata qe duan te pijne ndonje kafe apo birre .
Kalofshi pushime sa me te kendshme te gjithe .
Hajde hajde ca vere ka per te qene kjo e sivjetshmja :kercim:

Mire se te vish ne Shqiperi :kercim:

Na le adresen e eee se nuk e di ku bie une :p

Kalofsh sa me bukur yllo e befsh qejf ,beqar po vjen me duket ,hajde me krahun plot u kthefsh LOL
 

Lauri

Anunnak
Me 11 gusht do jeme edhe une ne Lezhe.
Mish,peshk,vere e birra te fresketa do kete per te gjithe ata qe kane deshire te provojne mik-pritjen tone.
ps.Mund te telefononi ne n.166 166 166.Ju pergjigjet sekretarja,kujdes me sekretaren time,ok.
 

Lauri

Anunnak
Per te gjithe ata qe nuk kane ardhe ne Lezhe per te festuar 15 gushtin(festa e emigrantit)po ju dergoj disa foto te bera nga une,me ndihmen e stafit te tv Klan qe me pranuan ne tribunen e telekamrave per te pasur mundesi me te mire per te fotografuar.
NJE KONCERT ME KENGETARE NGA GJITHE RRETHET E SHQIPERISE.
NJE FESTE QE TE NGELET NE KUJTESE.
 

Attachments

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
mirese u ktheve ne shtepi Lauri
e shof qe ke bere qejf...dhe fotot nga profili jan deshmi...dhe kto tek tama patjeter:)
 
Top