• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kuksjane

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
I paske bere tag Zanes, lere se bejm mas. Lol

Ndonje pije ka? Nuk i ha llokumet
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Vere rrofsh. Se sjemi te rakis, Lol
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Artin cajin dhe verem po i imagjinojm se spam gje. :p
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Ne çajin e mbledhim vetë dhe është shumë i mirë:)
  1. Çaj mali
20190819_070140.jpg


2 verën e bëjmë vetë( musht)
20190819_070438.jpg3 boronicën po ashtu
20190819_071330.jpg


4 kungull
20181128_115115.jpg

20190506_205656.jpg5 arra
6patate
7 fasule
8 gështenja
9( qumësht kos djath gjizë tlyen:p vezë)
10 turshi
Mjaltë
Raki
E plot të tjera..( nuk jam në shpi të sjell foto)
Këngë e valle sa të duash...
Jemi të haresë e jemi të mirë :love:
 
Last edited:

Vinjol

Status offline...... KÇK
Me sa di une, jam e para kuksjane qe regjistrohet ne ri-hapjen e forumit. :)
Iu uroj mire se ardhjen te gjitheve dhe sonte per darke jeni te ftuar nga une.
Menuja eshte sekret por jam e sigurte qe do iu pelqeje shume. ;)
Mire se te na vini e mire se te na rrini......
A din me a fli ti ??
Po du me u ngi
Se allah shume jam umtu
Kerrkush allahile spo mun me me kuptu
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Jo rakiA sen sum vyn
Valla i hupt del me pi alkohol
Smunesh sportin me e lujt
Run porten e ta shtijne goll
 
Top