Sofra Kuksjane

albgrl

GIRLICIOUS
pershendetje ju te rinjeve merrni nga nje valle se nuk bahet nami LOLLOL albcuca ka shkue me pushime me duket nuk bahet e gjall ketej :p:p

jo mor voc jo, pushimet kane maru me kohe per mu. LOL LOL LOL
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
jo mor voc jo, pushimet kane maru me kohe per mu. LOL LOL LOL

se kame voc por gjale:pLOLLOL po hajde na baj pak muhabet se e kame te zanme me pune
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
po un te tprit ty jam mor uk...:p :D me te than te drejten gjaja e fundit qe do baj per jeten teme do jet fejesa dhe duke u mendu teper mir, ta bej mos ta bej, qa ngjon njeri per dit, ma kan fut tmerrin LOL.
do ta lej te bej nje foto me ty edhe sme merr kush msysh mu masanena.jo se te du ty ne vend te hutres, hahaha LOLLOL po krejtve ju shkojne syt te ti e un shpetoj.

puci qum qum

ti do te thuash se une jame i gjate edhe ti e shkurte e nuk te shohin sa per photon ta dergoje une se tanen ska ufo si e gjen nse puc puc
 

albgrl

GIRLICIOUS
erdha inushe erdha....
Mire se na erdhe ketu ke sofra jone. Te bej nje kafe e bejm pak muhabet?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
sa e shpejte qe je:)

ca ben ti ylli?:puc se kemi kohe pa u llafosur:)
 

albgrl

GIRLICIOUS
po pra u be kohe, duhet me u ul e te bejme nje dore muhabet. :puthje:
 

albgrl

GIRLICIOUS
Pushimet i mora qe ne pranvere, isha ne memedhe. U lodha shume, u ktheva dhe ne pune pastaj e duke u mundu me shiju stinen e veres nga pak, plazh a me dal diku. Se shpejti.......shkolle.....
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
e si kalove ne shqiperi?:)

ps:shkolla sfillon ne 1 tetor?
 

albgrl

GIRLICIOUS
Nuk isha gjate ne Shqiperi por mund ta pershkruaj me pak fjale: shume shume zhurme dhe shume shume pluhur, por gjithesesi ia kalova mire. U takova me shume njerez.
Shkolla ime fillon me heret se ne Shqiperi dhe mbaron me heret sigurisht.
Po nga ty, si ia kalove kete vere?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
mmm te pakten hoqe pak mall nga shqipria:)
une mire...kete vere...spara kam bre noj gje te madhe...10 dite ne mal....kaq
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
shyqyr qe paske shpetu pa te zen noj gjarper mi :D:D:D

menjen veq te gjarperi e ke moje te hagert uki te harget uuuuuuuupppssss LOLLOLLOL ju te tjereve u ka zene gjume me gjithe albcucen me tha se te mesoj me kercye por ka harru me duket:pLOL

ju persh puc puc lulethane LOL
 
menjen veq te gjarperi e ke moje te hagert uki te harget uuuuuuuupppssss LOLLOLLOL ju te tjereve u ka zene gjume me gjithe albcucen me tha se te mesoj me kercye por ka harru me duket:pLOL

ju persh puc puc lulethane LOL

o ti hangsh luleshtrydhe he hahahahaha LOLLOLLOL, un gjarperinjt i kam tmerr edhe hardhuca me pa me pushon zemra, prandaj thash ashtu.
shyqyr se tkam ty un se sa per zonjen e shpis na ka lan pa kafe pa llafe pa asigjo, qe tani ran ne gjumin e dimrit kto!!!

kiz kiz yvi ime, tkam shum xhan ;);)
prsh per te gjithe
 

*Linda*

Lost out in the desert
Ku eshte sofra ime ku eshte:)
Pershendetje per gjith Kuksjant, ane e mane:p
po ma a jeni kund more:p


Ah bre sa m'ka marr malli!:(
 

albgrl

GIRLICIOUS
Ku eshte sofra ime ku eshte:)
Pershendetje per gjith Kuksjant, ane e mane:p
po ma a jeni kund more:p


Ah bre sa m'ka marr malli!:(

ah bre sa t'ka mare malli!! per Shqiperine apo per Kukesin?
 

albgrl

GIRLICIOUS
Selam Alejkum knej mire keni qone?

me fal ti zotrote, shqip please. :p
yes, neve shume mire kemi qene (po flas ne emer te grupit, mire jane dhe ato me sa di une) lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Hello albgirl erdha tek ty...por paske ikur...
psh Humbu:)(
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
e as mos prit te bej vaki ndo njex te te shkruaj emrin sakt HUmby:p

une mire jam...ti si je?
 

ERA_VL

missing you....
pershendetje sofra kuksiane......kaloni mire....:):)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
o ti hangsh luleshtrydhe he hahahahaha LOLLOLLOL, un gjarperinjt i kam tmerr edhe hardhuca me pa me pushon zemra, prandaj thash ashtu.
shyqyr se tkam ty un se sa per zonjen e shpis na ka lan pa kafe pa llafe pa asigjo, qe tani ran ne gjumin e dimrit kto!!!

kiz kiz yvi ime, tkam shum xhan ;);)
prsh per te gjithe

LOLLOLLOLluleshtydhet i kame qejf une shume .......leje zonjen e shpise rehat se ka shku me mjele lopen:pLOL asht te ba nje pune ose ka dale ne mahalle te ba muhabet me swetzinan i thash me mesu me kercye po nuk deshti me duket.....................:p

kiz kiz lulethane:p
 
Top