• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Kuksjane

albgrl

GIRLICIOUS
Me sa di une, jam e para kuksjane qe regjistrohet ne ri-hapjen e forumit. :)
Iu uroj mire se ardhjen te gjitheve dhe sonte per darke jeni te ftuar nga une.
Menuja eshte sekret por jam e sigurte qe do iu pelqeje shume. ;)
Mire se te na vini e mire se te na rrini......
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
a do male me debore,burra te forte e trimerore shko ne kukes se i ke me dore

ja edhe videjo qe kame bere per neri e kesaj sofre
[ame]http://uk.youtube.com/watch?v=HPsOzWylTBw[/ame]
 
Last edited:

AmorNaldo

Antar Aktiv
Ska ma mire se ne Sofren kuksjane
Aty ku kercit bushka shtrihet sofra lumjane
Aty ku ka burra me djalok
Aty ku mbahet patriotizim me kanun
Se si kuksjanet nuk gjen kund.


Pershendetje Patriote dhe mire se te gjeta....
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
ku jeni ju tjeret hej apo me pushime lulethanen ma keni pa kete rrotull bejni te fala nga uki :kercim: LOLLOL

kaloni fundjave te kendshme te gjithe
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
merrni ni valle njehere nga keto ane hajdeeee
[ame=http://uk.youtube.com/watch?v=gh00hGrj6ko]YouTube - Valle nga Kukësi[/ame]
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Ok gjeri sa te vi ajo e kom ber vet dhe e kom ngrenn ahaahah
po te paralajmroje ka shume pune:p LOLLOL edhe ketej jashte shtetit sa te shohin zjarr vijne zjarrefikset dhe ta fikin LOL po sprite albgrl mund te qerasin me noj gjo se une vetem per muhabet edhe me tregu ndonje vend interesant me ke :p
 
ku jeni ju tjeret hej apo me pushime lulethanen ma keni pa kete rrotull bejni te fala nga uki :kercim: LOLLOL

shih shih shih, eshte hap sofra e re e sme keni ftu mu, me ja ba darken???pa pa pa po un ne Atdhe jam kan bre burra ( e gra)!!!

hajde gzushem e urime per sofren e dyte te Kuksit.
Hajde con_uk, merre alb girl e futuni ne valle, se mu veq per me kesh e me kcy me keni :D :D

Big Kiss lal, me pati marr malli per ty :skuq:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
po te paralajmroje ka shume pune:p LOLLOL edhe ketej jashte shtetit sa te shohin zjarr vijne zjarrefikset dhe ta fikin LOL po sprite albgrl mund te qerasin me noj gjo se une vetem per muhabet edhe me tregu ndonje vend interesant me ke :p
Pa merak lal se ka vende aposatafat per me bo fli ketej nga une ahahah

Ehh mir po pres Albigrl pra se per muhabet ehh jom vet une dhe sa per me me trego donje vend interesant te Kuksit e kam pare prandaj flm shume ahahahah
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
shih shih shih, eshte hap sofra e re e sme keni ftu mu, me ja ba darken???pa pa pa po un ne Atdhe jam kan bre burra ( e gra)!!!

hajde gzushem e urime per sofren e dyte te Kuksit.
Hajde con_uk, merre alb girl e futuni ne valle, se mu veq per me kesh e me kcy me keni :D :D

Big Kiss lal, me pati marr malli per ty :skuq:
lulethane sna prune noj foto:p albcuca nuk di me kercye:p nejse sma ka ftuar asnjehere por po marre kete shirt_njeriun edhe bej nje valle se ti me ke thane nuk para kercen shume:p LOL

mireserdhe njehere por per ke te kishte marre malli???
 

albgrl

GIRLICIOUS
Pa merak lal se ka vende aposatafat per me bo fli ketej nga une ahahah

Ehh mir po pres Albigrl pra se per muhabet ehh jom vet une dhe sa per me me trego donje vend interesant te Kuksit e kam pare prandaj flm shume ahahahah
Po te gjithe mu me paskeni prit ju?? Ahh si jane keto pune, s'bohet gjo pa kryetaren ketu. hahahhaa LOL
Te pershendes e dashur....:)

lulethane sna prune noj foto:p albcuca nuk di me kercye:p nejse sma ka ftuar asnjehere por po marre kete shirt_njeriun edhe bej nje valle se ti me ke thane nuk para kercen shume:p LOL

mireserdhe njehere por per ke te kishte marre malli???
si nuk din me kercy mor albcuca??? din qe c'ke me te, habitesh ti. :kercim::kercim::dance: LOL LOL
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Po te gjithe mu me paskeni prit ju?? Ahh si jane keto pune, s'bohet gjo pa kryetaren ketu. hahahhaa LOL
Te pershendes e dashur....:)si nuk din me kercy mor albcuca??? din qe c'ke me te, habitesh ti. :kercim::kercim::dance: LOL LOL
mbase di por mua nuk me ke then kurre mbase te vjen turp me kercye me djem:p :bum:bum se une nuk di e po te turporoj :bum:bum:dance::dance: LOLLOL
 

albgrl

GIRLICIOUS
mbase di por mua nuk me ke then kurre mbase te vjen turp me kercye me djem:p :bum:bum se une nuk di e po te turporoj :bum:bum:dance::dance: LOLLOL
hahahahahahah LOL LOL. Mos ki merak, te mesoj une me kercy. :p:p
:kercim::kercim::cheer:
 
lulethane sna prune noj foto:p albcuca nuk di me kercye:p nejse sma ka ftuar asnjehere por po marre kete shirt_njeriun edhe bej nje valle se ti me ke thane nuk para kercen shume:p LOL

mireserdhe njehere por per ke te kishte marre malli???

per ukin me pat marr malli(kesh te dek), foto spruna lal, se kur shkova me fotografu ato majet e albgirl e andej nga vjen ti, mu dogj aparati ...
nejse vitin tjeter hajde te shkojm bashk e ske nevoj per foto hiq!

kiz kiz bibi
 
Top