• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Chupachups

Vajza 🍭
Staf në FV.AL
Nfakt ska faj Hope, t isha dhe une nvend t asajt do u ndjeja keq.
Nuk e di, I shpjegova at qe lexova u ben shum here thirrje ... pastaj ajo ska faj dihet , por kur sqaron njeri edhe nderhyn tjeret bejn te ndihet me keq:).
 
  • Like
Reactions: NGU
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top