• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Lolita25

So EmoTionaL
Oj aurora sheeee se na boen me neps tani...dua edhe un fli :(
 

Lolita25

So EmoTionaL
Po ku i morre keto fotot ama,mami po thot eee kjo qenka fli e mir-duket shum bukur ne foto
Do filloj te ha ekranin une ahahahhah
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Po ku i morre keto fotot ama,mami po thot eee kjo qenka fli e mir-duket shum bukur ne foto
Do filloj te ha ekranin une ahahahhah
Ha, hahahaha nuk ka faj mami se vertet duket shume bukur flia ne foto, urdhero thuaj dhe mamit,dhe gjithe te tjereve që ua kona flin..ju befte mire. :D


 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
oh flm per flijat i lumshin duart kush i ka gatu na kenaqet,mbas ktyre flijave nuk do ishte keq edhe një caj ruski :)
 

Lolita25

So EmoTionaL
Jo e di si?Me mir po pres sa te vish ti ne Kosov dhe e bejm flin bashk.Ben?
 
Pershendetje Kosove nga Kosova :D :fluturoze:
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
auuuuuuuuuu cka ja paske zanat per me gatu e per hyzmet auroraaa..mashallah

P.s cila jam une e cila ti aty te foto?? hahahahahhaa
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
oh flm shummm me keni knaq zemren me ket mikpritje :)
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Ti je ajo me e reja që po t'hollon, e une kjo që po i sterpik petat me hargj ha,hahahahah
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha: eh shyqyr se thash mos jam ajo trashja une hahaahahahahahhaa:haha::haha::haha: puc puc


nime a din me gatu ti??
 

Aurora

Anëtar Aktiv
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha: eh shyqyr se thash mos jam ajo trashja une hahaahahahahahhaa:haha::haha::haha: puc puc


nime a din me gatu ti??
:haha::haha::haha::haha: puc dhe une ty.

Di di, nuk jam edhe bash krejte e lant ha,hahahahaa

Di te bej fli dhe burek gjithashtu, dhe disa gjona tjera.
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
:haha::haha::haha::haha: puc dhe une ty.

Di di, nuk jam edhe bash krejte e lant ha,hahahahaa

Di te bej fli dhe burek gjithashtu, dhe disa gjona tjera.

mir shum te lumshin durt...dhe unee,se burri jem don te gatume me hanger :haha::haha::haha:P.S ajo tentenja ner qajin a është yrneki..rruga humbur??
 

Aurora

Anëtar Aktiv
mir shum te lumshin durt...dhe unee,se burri jem don te gatume me hanger :haha::haha::haha:


P.S ajo tentenja ner qajin a është yrneki..rruga humbur??
Paske me i mbajte duart vetem ne brum :haha:
Dhe bakllav kam deshire te mesohem por kurr nuk kam be as nuk kam provu, dyqysh duhet shume me zidue :haha:

Per yrrnekun hiq nuk e di besa.
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Paske me i mbajte duart vetem ne brum :haha:
Dhe bakllav kam deshire te mesohem por kurr nuk kam be as nuk kam provu, dyqysh duhet shume me zidue :haha:

Per yrrnekun hiq nuk e di besa.
:haha::haha::haha::haha::haha::haha: me zidu

mendoj që asht aj yrneki...se marr vesh edhe ne punè dore :D..nuse per ni djal ahahhahaa
 

Lolita25

So EmoTionaL
YYYyyy sa te zonja kto gocat e kosoves,marshalla se po ju kap mesyshi :)
 

Aurora

Anëtar Aktiv
:haha::haha::haha::haha::haha::haha: me zidu

mendoj që asht aj yrneki...se marr vesh edhe ne punè dore :D..nuse per ni djal ahahhahaa

Une krejt gjytyrym jam per pune dore:haha:


lolita falemnderit, prek najsen mavi per mos me na marr msysh:haha: dhe fol mire qishtu naper kojshi per neve :haha:
 

Lolita25

So EmoTionaL
Une krejt gjytyrym jam per pune dore:haha:


lolita falemnderit, prek najsen mavi per mos me na marr msysh:haha: dhe fol mire qishtu naper kojshi per neve :haha:

Oj Suri e preka mi e preka-hunen :)
E mos ki dert aurora,se tash du me i mbledh djemt e mehalles e mu tregu se jan 2 cika te zonja që i njo une ...ashtu se ashtu gati komshie jeni...njera ne FE e tjetra ne Pz :)
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Oj Suri e preka mi e preka-hunen :)
E mos ki dert aurora,se tash du me i mbledh djemt e mehalles e mu tregu se jan 2 cika te zonja që i njo une ...ashtu se ashtu gati komshie jeni...njera ne FE e tjetra ne Pz :)
edhe anej pot bana komshi :kercim::kercim::kercim::kercim:
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
kuku ju nolt qysh po folni flliqt mori:haha::haha:....ooooooooo mpuqqqqqqqqqq folt kejtve...aurorushe me ato flija e sene amon ma morre shpirtin...
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
që be pizhu...skom flejt mori deri qitash qyh:p:..sot jom killav tu e fshi shpin, veq kejt me vizllu e kom bo..kur t'kthehet mami pej pushimeve ka mu krenu me mu...po shoh që ju me flija, errneka e sene koxha punt mir i paskni, kur doni mem msu me gatu edhe un moj??:D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
që be pizhu...skom flejt mori deri qitash qyh:p:..sot jom killav tu e fshi shpin, veq kejt me vizllu e kom bo..kur t'kthehet mami pej pushimeve ka mu krenu me mu...po shoh që ju me flija, errneka e sene koxha punt mir i paskni, kur doni mem msu me gatu edhe un moj??:D
hhehehe bravooo pizhushhh ashtu duhet..a mamy ne pushime te koka a??
hajde tet msoj me ba pite :haha::haha:
 

Aurora

Anëtar Aktiv
që be pizhu...skom flejt mori deri qitash qyh:p:..sot jom killav tu e fshi shpin, veq kejt me vizllu e kom bo..kur t'kthehet mami pej pushimeve ka mu krenu me mu...po shoh që ju me flija, errneka e sene koxha punt mir i paskni, kur doni mem msu me gatu edhe un moj??:D
Te mesojme qat here kur te dajsh vaden hahahahahah
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
hhehehe bravooo pizhushhh ashtu duhet..a mamy ne pushime te koka a??
hajde tet msoj me ba pite :haha::haha:
jo be shury ty spo t'besoj se pom ngjesh edhe mu sikur brumin pahiri:haha:...t'kisha pas ngat me shpi o shury pasha nanushin ton diten tu bo pite me ty kisha nejt:D, normal tu fishkllu edhe meshkujve shekshi pej dritares kapak:haha:

Te mesojme qat here kur te dajsh vaden hahahahahah
aiiiiiiii, larg paska me shku puna:D...qitash moj qitash se tani mshon burri:D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
uhauhauhauhauhaa a ki harru që jam Promesa sposa une aaaa...smuj me ju fishkllu.. :p valla mkishe lodh tan diten ne shpi teme tu nejt auauhauhauhauhauhauahuahuahuha shaka
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top