• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
O mirmrama mir se erdhe ne mesin tone LOL a vallzojm pak se spo rrihet :kercim: LOL
Po moj si jo me kenaqesi te modhe do kerceja me ty ajde oppppppppppppa jepi LOL LOL LOL LOL

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=BCC3lV4yn4o]YouTube - gëzuar me yje 2006 DVD __BضLـM 6__[/ame]
 

Liza

Anëtar i Respektuar
ahahhahah opaaaa sa Publiku po duartrokasin kur po kercjem une e ti ahahhah LOL LOL :dance::dance::dance:
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Po shume mire moj qe po duartrokasin vetem mos i lodhin shume duarte LOL LOL LOL LOL
jo bre per neve si kursejn keta durte ahahhahha :dance::dance::dance:
a jeni gjalle ju te kosoves...
qa jeni tu bo ju perhsendes...
gjall gjall ti a je gjall mir se erdhe pershendetje :ciaoo:
Pershendetje sofra
dhe ne vecanti 3shen e njohur me hot te Kosoves po shikoj edhe kete timen ketej do beheni 4 me duket LOL LOL LOL
Pershendetje edhe ty :ciaoo: hajde bujrun :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Help Users
Staff Only

You haven't joined any rooms.

  You haven't joined any rooms.
  Top