• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
IMG-b22392e2b5b31169ab8b1ed652db6134-V.jpg

Kopi sytë, ho😜
Nuk esht me t thene por me t dhene
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Kosovare me mire vone se fare..
Ju uroj festen e lirise, ju uroj te keni e te ndertoni ne cdo zgjedhje nje shtet qe te punoj per ju.. bashkangjitem me kujtimin e deshmoreve, me kujtimet e vuajtjeve te juaja dhe ju uroj vetem me te miren.
Te Rroje kosova shtet te valzoje flamuri kuq e zi ne cdo cep te saj e te kendojne femijet himnin e saj e u tregofshin nder breza burreria juaj dhe sakrificat e humbjet qe ta di cdo brez ta marresh me lufte ate qe eshte e drejte.. pa lufte ska liri e ju luften e bete e liribpaci ter shekujt e shekujve. Ju bekofte zoti !
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pershendetje
Kalofshi nje dite te bukur oj sofër
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk e di tomka
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po e qet kjo sofer kur sjon grat ksajde. Sa rremujen e paskan bo appapapa!
 
@Loverboy
Dy pyetje:
Si eshte koha ne Prishtine?

Dhe e dyta:
Specialitetet bio te Prizrenit, Gjakoves dhe Pejes i di.Po Prishtina pervec gocave ca ka ndonje gje te mire? 😋
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Loverboy
Dy pyetje:
Si eshte koha ne Prishtine?

Dhe e dyta:
Specialitetet bio te Prizrenit, Gjakoves dhe Pejes i di.Po Prishtina pervec gocave ca ka ndonje gje te mire? 😋

Eshte moti me diell por diell me dhembe qe themi.
Prishtina eshte per ata qe e duan jeten e nates deri ne oret e vona. Ke qendra tndryshme tregtare dhe lokale nate kush do. Ka gjalleri me fjale tjera dhe naten ec vec vet pa kurrcfare problemi pa tngacmu askush.
Shkurtimisht kjo se jam udhes...
 
Eshte moti me diell por diell me dhembe qe themi.
Prishtina eshte per ata qe e duan jeten e nates deri ne oret e vona. Ke qendra tndryshme tregtare dhe lokale nate kush do. Ka gjalleri me fjale tjera dhe naten ec vec vet pa kurrcfare problemi pa tngacmu askush.
Shkurtimisht kjo se jam udhes...
Prishtinen e njoh mire por ti rrofsh 😀
Doja ne te vertete te dija ndonje vend ku ka prodhime bio ushqimore 😂
Sidoqofte pa gje sdo ngel jo se afer Samiut eshte tregu.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Prishtinen e njoh mire por ti rrofsh 😀
Doja ne te vertete te dija ndonje vend ku ka prodhime bio ushqimore 😂
Sidoqofte pa gje sdo ngel jo se afer Samiut eshte tregu.

Ka edhe prodhime bio, cfare je i interesuar saktesisht, do te ndihmoj aq sa mundem
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
gripi fajet, i ka rrok krejt :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
As mos mqit sen @NGU se jom tu pi qitu, prita arfe po ajo cicijashe veq per veti :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po po mir arfe thnx. Ju ka kalu edhe fmive shyqyr Zotit se kem tu shku posht
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Hahahaha e ke idene sesi shkojne poshte? Ja ashtu si uji lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Flm bre @Arfenilla se ja din renin. E marrsh 1 birr tmir e te hajrit lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top