• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sofra Kosovare

Ti i din senet e tua, une veq kallxova qa po ndodhe sot, tu zgedh e tu prit shume, po i mushin 30 e fjuuu :D

Tu e prit Bred Pitin, pe marrin Sahitin LOL
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra Kosovare

kuchen-160246.jpg

Kuchen.jpg


Për Kosovën zemer........


 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

Lol

Une po e lo.. por eshte vet ajo qe po i bon vetes antireklame :D

Ok pra, 2-3 jave shkojne sa hap e mbyll syte. Uroj ta mbash fjalen dhe te mos gjesh arsyetime jo koha e keqe, jo shi e terci verci :p

Une do te kujdesem per mjalten edhe muziken. Qe edhe konga qe e permende :p
Edhe 1 min na ndajn me hy ne javen e 4 tani e vrejta gati me harru qa kom premtu :p...ta sjell flina a ta la krejt?:p

Miremroma ihere..:)
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Kosovare

Edhe 1 min na ndajn me hy ne javen e 4 tani e vrejta gati me harru qa kom premtu :p...ta sjell flina a ta la krejt?:p

Miremroma ihere..:)
haha

Miremroma :)

Me mire vone se kurre :p
Sjelle pra :p
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Kosovare

A muj dole? :)

Kam hallin qe te munon bre vun u bo :p

Ja tek e ke ,mos harro mjaltin.. :p

Wow kjo po qe eshte fli :p

Faleminderit faleminderit :)

Tani nje pyetje e kam, ama me m'tregu te verteten. Vet e bone? :D

Mjalt nuk solla se mjalt jam vet lol
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

Wow kjo po qe eshte fli :p

Fleminderit faleminderit :)

Tani nje pyetje e kam, ama me m'tregu te verteten. Vet e bone? :D

Mjalt nuk solla se mjalt jam vet lol
Shume sinqerisht ,seriozishte realishte un me duart e mia ''te arta '' e kam gatu e pjek..:) (Spo baj hjg se po duket qe sje ka beson :p)

lool..e dita qe thu,je si mjalta kur perzihet me krip :p..(JK)
Meqe mjalt je vet,sjelle sjell muziken pra :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kosovare

o Tuana je e sigurt se kjo fli eshte ber nga nje grua shqiptare moj? lol Mbrema
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kosovare

Qyqy je ka dyshon aa ?:p

Do me ta sell tepsin a qka ike moj celoze :p
jo jo veq thash se mos eshte bere ne egjipt lol

po ti ben ushqim te persosur o yllo .. meqe je ne rendin e bukes te lutem ni kerlan per mua :flutura:
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Kosovare

Shume sinqerisht ,seriozishte realishte un me duart e mia ''te arta '' e kam gatu e pjek..:) (Spo baj hjg se po duket qe sje ka beson :p)

lool..e dita qe thu,je si mjalta kur perzihet me krip :p..(JK)
Meqe mjalt je vet,sjelle sjell muziken pra :p
E sheh se nuk jam vetem une qe kam dyshime? Po dyshon edhe Arfe :p

Qiko, ose na sjell ndonje fakt qe eshte nga 'duart e arta', ose une nuk e ha asnje cope :p

Qe edhe muziken...
Vetem kete e di me fli :D

 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

jo jo veq thash se mos eshte bere ne egjipt lol

po ti ben ushqim te persosur o yllo .. meqe je ne rendin e bukes te lutem ni kerlan per mua :flutura:
Seriozishte e ki ti moj ? kaq e shemtume duket flija jem aa ?...nejse pak eshte po jo aq sa me shajt :p ..na sjell ti i fli te shohim si gatun ti..:p

Ah krelana nuk di...na fal a..:/
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

E sheh se nuk jam vetem une qe kam dyshime? Po dyshon edhe Arfe :p

Qiko, ose na sjell ndonje fakt qe eshte nga 'duart e arta', ose une nuk e ha asnje cope :p

Qe edhe muziken...
Vetem kete e di me fli :D

Ja tash ja nxirrt funin :D ...hiqu Arfes se eshte xhelose..:p

Shiko tash po pritoj me sjell foto e tepsin me gjith fli..e kam ne tel..Per tjua hek dushimet prit ti bej ''Upload''..se belen e nxjerrini ju qka jeni :p

Nah muzika u ba bajt ma gerdit flin kur e shoh Lumi B aty :p lol..so e thone veq me fli me kon titulli lol
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Kosovare

Tuana e na sjell nga nje cope qe mundem me e honger me te vertete, se keshtu me fotografi... une e sjelli cdo dite nga 1 qingj te pjekur ne hell :D
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

Tuana e na sjell nga nje cope qe mundem me e honger me te vertete, se keshtu me fotografi... une e sjelli cdo dite nga 1 qingj te pjekur ne hell :D
Hahaha,nuk beosn ee ?

E kisha sjell tishe qellu afer shehrit tem..me gjith qef..:)
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Kosovare

Ja tash ja nxirrt funin :D ...hiqu Arfes se eshte xhelose..:p

Shiko tash po pritoj me sjell foto e tepsin me gjith fli..e kam ne tel..Per tjua hek dushimet prit ti bej ''Upload''..se belen e nxjerrini ju qka jeni :p

Nah muzika u ba bajt ma gerdit flin kur e shoh Lumi B aty :p lol..so e thone veq me fli me kon titulli lol
hahahahhaha

Ok, prit se po e gjej nje muzike tjeter :D

...dhe mos e harro foton e tepsis lol

Qe baca Ismet me djalin :D

 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Kosovare

Hahaha,nuk beosn ee ?

E kisha sjell tishe qellu afer shehrit tem..me gjith qef..:)
Jo, nuk besoj :D

Kosova e vogel moj. Per 1 ore e 30 min shkon prej njerit skaj ne tjetrin :p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

hahahahhaha

Ok, prit se po e gjej nje muzike tjeter :D

...dhe mos e harro foton e tepsis lol

Qe baca Ismet me djalin :D

Ahh kshtu po kjo eshte muzike qe te knaq shpyrtin :D

Sa mosbesus jeni..lol

Jaa dhe faktet doni me?
 
Last edited by a moderator:

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

Jo, nuk besoj :D

Kosova e vogel moj. Per 1 ore e 30 min shkon prej njerit skaj ne tjetrin :p
Se ki keq ti jo,po sjom kah punoj ne furr te bukes un djalo :p Lol...me qellu musafir ne sheher tem tkisha pirt qysh pritet musafiri per ndryshe harro qe i bi rrotull Kosoves per i cop fli me ta pru ty :p dhe ashuu kshtu dyshon ne aftesit e mia te gatimit lol...
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Kosovare

Ahh kshtu po kjo eshte muzike qe te knaq shpyrtin :D

Sa mosbesus jeni..lol

Jaa dhe faktet doni me?
hahaha

Nuk e di per Arfen, por une u binda 100% qe e paske bo vet :)

O po ty te lumshin duart e argjenda moj :p .. dhe na bon hallall qe te mundum me uploadu e c'uploadu foto :p

p.s. e paske bo ne mengjes, sepse ta kishe bo ma vone te kish zon shiu :D
 
Redaktimi i fundit:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kosovare

hahaha

Nuk e di per Arfen, por une u binda 100% qe e paske bo vet :)

O po ty te lumshin duart e argjenda moj :p .. dhe na bon hallall qe te mundum me uploadu e c'uploadu foto :p

p.s. e paske bo ne mengjes, sepse ta kishe bo ma vone te kish zon shiu :D
po pse ku u binde ti se e ka bere tuana ket fli mo aver?
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Kosovare

Se ki keq ti jo,po sjom kah punoj ne furr te bukes un djalo :p Lol...me qellu musafir ne sheher tem tkisha pirt qysh pritet musafiri per ndryshe harro qe i bi rrotull Kosoves per i cop fli me ta pru ty :p dhe ashuu kshtu dyshon ne aftesit e mia te gatimit lol...
hahaha

Bash qe dyshoj ne aftesite tuaja te gatimit ti per inatin tim duhesh mu qu neser ne mengjes me e bo edhe 1 fli tjeter... edhe me e dergu 1 mesazh 'hajde Aver se u pjek flija'.. dhe akoma pa u ftoh une jam me mjalt ne dore aty :D

Nese don.. e marr edhe bacen Ismet me veti lol
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

hahaha

Nuk e di per Arfen, por une u binda 100% qe e paske bo vet :)

O po ty te lumshin duart e argjenda moj :p .. dhe na bon hallall qe te mundum me uploadu e c'uploadu foto :p

p.s. e paske bo ne mengjes, sepse ta kishe bo ma vone te kish zon shiu :D
Lol ari air ma mire se argjenda :p...Ja s;jav boj kurr hallall..me njihni dhe sme besoni sdurohet kjo jo! :p

Po e hershme...kem pas musafir per mengjes ndaj e pate fatin ta shohesh/shijoj dhe pse vetem me sy flin lol dhe pse pom dhimesh qe te shtina me lakmu ne kete ore lol.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kosovare

hahaha

Bash qe dyshoj ne aftesite tuaja te gatimit ti per inatin tim duhesh mu qu neser ne mengjes me e bo edhe 1 fli tjeter... edhe me e dergu 1 mesazh 'hajde Aver se u pjek flija'.. dhe akoma pa u ftoh une jam me mjalt ne dore aty :D

Nese don.. e marr edhe bacen Ismet me veti lol
ja nese merr bacen ismet merr edhe djalin e tij lol se pas bukes e marrin nje keng bashke lol
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

hahaha

Bash qe dyshoj ne aftesite tuaja te gatimit ti per inatin tim duhesh mu qu neser ne mengjes me e bo edhe 1 fli tjeter... edhe me e dergu 1 mesazh 'hajde Aver se u pjek flija'.. dhe akoma pa u ftoh une jam me mjalt ne dore aty :D

Nese don.. e marr edhe bacen Ismet me veti lol
Hahahah,dy dite rresht flija skam hesap djal..plus mduhet me shku ne katun mi pjek flijat lol..e me te thirr ty me bacen ismet prej s'largu dej te vini ftohen ,ja mjaltin le se edi qe se bjen hiq dikun e harron :p dhe ashtu ne moshe ju dyt kam hallin e shnetes tjuaj mos po ju zen flija :p lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sofra Kosovare

Bir more flej, se ki mu qu heret mi shti bukt o peshk !
 

Aver

VIP
Titulli: Sofra Kosovare

Lol ari air ma mire se argjenda :p...Ja s;jav boj kurr hallall..me njihni dhe sme besoni sdurohet kjo jo! :p

Po e hershme...kem pas musafir per mengjes ndaj e pate fatin ta shohesh/shijoj dhe pse vetem me sy flin lol dhe pse pom dhimesh qe te shtina me lakmu ne kete ore lol.
Kjo Arfe m'boni edhe mu me dyshu... se une ne fillim e besova :p

Eh cka na bone ti sonte ncncnc

Une e printova foton dhe po e fus ne mikrovale. Nuk i dihet.. ndoshta ndodhe ndonje cudi dhe del flija pernima :D
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

Bir more flej, se ki mu qu heret mi shti bukt o peshk !
Po blejm ,jemi pshtu :)

Qka u ba ti qut hala?.

..le un qe merrem me kta mosbesusit/dyshusit ,mosmirnjohsit :p lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kosovare

Kjo Arfe m'boni edhe mu me dyshu... se une ne fillim e besova :p

Eh cka na bone ti sonte ncncnc

Une e printova foton dhe po e fus ne mikrovale. Nuk i dihet.. ndoshta ndodhe ndonje cudi dhe del flija pernima :D
Prandaj zoti meshkujve ja dha fuqin po jo dhe zgjuarsin lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top