• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Liza

Anëtar i Respektuar
Mire valla, une ne Prizren jam :kercim:...U knaqa e hajt :p...Po nxet shume :( Ti ka je, qysh je :)? :kiss

av av njana ka ardh ne pz edhe qe menxi kallxoj ncncnc ani kur do me na qit naj kafe :p :D qysh po kalon ne pz
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire jom Elhamdulilah. Loyal flm nanush !

Ti Liza, mos the xhama palidhje :D

Deliz, katuneve gjith man ma nxeht :p
 

Liza

Anëtar i Respektuar
loyalx ahhahahahahah ti me nxemje a :p ja ti po kallshe ma shum se na LOL

Loverboy qka po thu bre :p
 
A Liza moti kam ardh ne Prizren, te hanen kismet iki prap per ne shkup :)...Kafe ju carosi ne Shkup, ju duni mem caros ktu ne KS :D...Ani ti a ke me shku ne pushime najkun?
Lover e kisha fjalen per Prizrenin, jo per prishtinen :D...thash helbet mos e ngatrove katunin ton me qytetin tem - PZ LOL LOL....Hey ani qysh o Prishtina city?
 

Liza

Anëtar i Respektuar
A Liza moti kam ardh ne Prizren, te hanen kismet iki prap per ne shkup :)...Kafe ju carosi ne Shkup, ju duni mem caros ktu ne KS :D...Ani ti a ke me shku ne pushime najkun?
Lover e kisha fjalen per Prizrenin, jo per prishtinen :D...thash helbet mos e ngatrove katunin ton me qytetin tem - PZ LOL LOL....Hey ani qysh o Prishtina city?

ncncncncn diqka shum mir po na kallxon :p po more na te kishmi qarros ty jo me ka njo po ma shum :D ama ske kallxu ti qe je ne pz se atje ishmi ardh :D se kur te vi ne shkup e di qe ik sa ma larg qy :p :D
 
ncncncncn diqka shum mir po na kallxon :p po more na te kishmi qarros ty jo me ka njo po ma shum :D ama ske kallxu ti qe je ne pz se atje ishmi ardh :D se kur te vi ne shkup e di qe ik sa ma larg qy :p :D

A thu kishit ardh a ? :D Kush ik sa ma larg kur te vish ne shkup?
 

Liza

Anëtar i Respektuar
A thu kishit ardh a ? :D Kush ik sa ma larg kur te vish ne shkup?

normal qe kishmi ardh a spo beson a, ti ik po kush :D qysh po ik ne ks :D nejse ajt se kur vi ne shkup kysmet ku je e ku sje ki me na qarros :D
 
normal qe kishmi ardh a spo beson a, ti ik po kush :D qysh po ik ne ks :D nejse ajt se kur vi ne shkup kysmet ku je e ku sje ki me na qarros :D

Jo moj po ne KS shkoj e vi per 10 dite ne Shkup skam ku me ik :D....Ju pres hajde bujrum :p
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Jo moj po ne KS shkoj e vi per 10 dite ne Shkup skam ku me ik :D....Ju pres hajde bujrum :p

po de po bujrun kysmet ni dit :p

deliza :kiss ika kalo mir
se e morra pushimin kysmet ne pushim jam nja 10 dit nuk jam knej :D
kaloni mir :puc
 
po de po bujrun kysmet ni dit :p

deliza :kiss ika kalo mir
se e morra pushimin kysmet ne pushim jam nja 10 dit nuk jam knej :D
kaloni mir :puc

Ok liza klm e duku ka Shkupi :p :kiss
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A pe sheh se edhe vet e pranove Prishtin City :D
 
A pe sheh se edhe vet e pranove Prishtin City :D

Ti e pate shaka ato une e kuptova LOL...Per cato edhe pjesa e pare ke shak mandej ju ktheva serjozitetit :D...Po jo qe eshte PZ katun a po nin :D....Se nuk pajtona me kto :) A do mem kallxu qysh o prishtina a jo :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A beson qe as shkronjat e tastatures nuk dalin...diqysh hmmm s'mjaftojne me pershkru Prishtinen dhe bukurite e saja :DLOL

Qata s'po foli ma shume..>Eja, s'do te pendoheni :p
 

gafi

Anëtar i Nderuar
o ku jeni kosove a jeni gjalle,a edhe juve po iu vjen nxeht si neve a .kush po e permend tuten ketu bre ,se 2 kembet me kan leshu ,hahahahahahahahaah
 
A beson qe as shkronjat e tastatures nuk dalin...diqysh hmmm s'mjaftojne me pershkru Prishtinen dhe bukurite e saja :DLOL

Qata s'po foli ma shume..>Eja, s'do te pendoheni :p

U qyqja a thu :D....Jo, une jam kan vjet ne prishtine ama per fatkeqsine teme o kan dita e diel, skom pas asnifar mundsie per me shku naj dite tjeter gjate diteve tjera edhe per cato mu ka duk pak e bajtshme :D....Po boj hajgare se e bukur eshte Prishtina :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po t'dieleve kerkush s'del gati. Qe une Prishtinali jom po s'dal rrall here veq zorri:D:p

Veton pershendetje gjithashtu !

Gafi, do gra ja kan nis me permen tuten s'di qa blujshin shtyjshin kasht :p
 

AjSi

...
Skam qene kurre ne Kosove..Po e dashuroj kosoven bashke me shqiperine :D

Ju pershendes all :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Thnx ! Deren e ke hapur kur do qe do t'kesh mundesine per t'ardhur.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
mire se na vjen ,buke kryp e zemer
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Bujrum sa t'dush ! Deren qel e keni, qka ka qellu prej Zotit, bereqat versen.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
ku jeni shpia juve ej qka na keni bo per darke
 

Liza

Anëtar i Respektuar
oj e dashura Kosovë :D qysh ju kam
 

gafi

Anëtar i Nderuar
a jeni sofra prej kosove ej ,po me duket ky gripi i derrit ua ka hup udhen ne oborr nuk po lajmroheni fare ne forum
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top