• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.
OOOO shpija jem e dyte ku jeni :D....Cka po boni a po perzhitni hic :D...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qa me perzhit:D?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Merhaba nasil sin Suri, iyi :p
 

jackass

Anëtar i ri
:eek:hh::eek:hh::eek:hh: pse more qa o ka bohet qanej allahile??

hahaha e kan sulmu qeverine edhe kuvendin me bombe :D ken ka e qojne na ajer...

gafi po kysmet kemi mu bo :D
mir mir jena ti a je mir si po kalon ne ket vapë :D

jackass qka ki ej :p

suri qysh te kom oj shpirt zez :dance:

Ghost qysh ma ki qefin ti :kiss

Loverboy qysh i ki punt ti :D

ju tjert a jeni numer :D


ncncnc qka t bona moj qike, qe po me pret qashtu :p ...qe qishtu krejt me t vjetra ti qka kie ?? :pP:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire u pergjigje Suri, xhevap gyzel :p hahahahahaha

Mire jom Elhamdulilah, qe sa mdul gjumi 10:30 Am :D ika te ha do buk e tbona gati per xhuma. Nihmi !

p.s. a je ardh hala npushime bre?
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Mire u pergjigje Suri, xhevap gyzel :p hahahahahaha

Mire jom Elhamdulilah, qe sa mdul gjumi 10:30 Am :D ika te ha do buk e tbona gati per xhuma. Nihmi !

p.s. a je ardh hala npushime bre?

ihh ihh jom ready per GOOOOOO LOL LOL
ti a je ka shkon diku ne pushime?
 

Зngjεll

___________
Ja një përshëndetje të shpejt këtej nga sofra juaj :)
Si ju kam, si shkoni , si kaloni, vapa cfarë thotë ? :D

Ju përshëndes të gjithve
:kiss Suri se ke humbur fare nëpër dyqanet ti duke blerë dhuratat :D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Зngjεll;166759 said:
Ja një përshëndetje të shpejt këtej nga sofra juaj :)
Si ju kam, si shkoni , si kaloni, vapa cfarë thotë ? :D

Ju përshëndes të gjithve
:kiss Suri se ke humbur fare nëpër dyqanet ti duke blerë dhuratat :D

vapa(se paku mua) na mbyti :(:(
ti cthua? si ke qene?
:puc dhe une shum ty, i shpraza dyqanet :kercim::kercim:
 

Зngjεll

___________
vapa(se paku mua) na mbyti :(:(
ti cthua? si ke qene?
:puc dhe une shum ty, i shpraza dyqanet :kercim::kercim:

Hahahaha mirë ia paske bërë dyqaneve dh unë dje vajta në dyqan këpucësh dhe e zbraza :D se janë uljet këtej këtë muaj bleva shapka që të kem për nja dy vjet :D
Unë mirë flm ja punë shtëpi dhe koha këtu ndryshoi po fryn erë e ëadhe dhe e ka freskuar pak se vdiqëm nga vapa
Gëzohem që je mirë bukuroshe dhe kalofsh bukur në vazhdim :) :kiss
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
ihh ihh jom ready per GOOOOOO LOL LOL
ti a je ka shkon diku ne pushime?

Wallah per momentin jo s'kom kurrqfare plani, tash vet i dyti duhet me menu ma mir :D

Esselamu Alejkum juve knena a jeni gjalle, suri si t'kam ty?

We Alejkum Selam We Rahmetullahi We Berekatuhu

Mire Elhamdulilah jem nanush, qka i ki punt ti?
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Wallah per momentin jo s'kom kurrqfare plani, tash vet i dyti duhet me menu ma mir :D

kush vet i dyti??? ti aaaa? a mos na je martu allahile :kercim::kercim::kercim:
alo mir se ika

3ngjullushe ihihih dhe ktu ka sbritje pak, shyqyr se:eek:hh::eek:hh: puc dhe kalo mir se do dal

We Alejkum Selam We Rahmetullahi We Berekatuhu Loy ishallah je mir,te pershendes se po dal
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Suri jo hala so reni i marteses haha:D

loyal, te kqyrim mos po ja nisi 1 punes neser insha-Allah qysh t'osht kysmet.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pershendetje Yellow, mire se erdhe ne sofren kosovare !
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Haha !

Something in ur eyes was so inviting
Something in ur smile was so exciting


Mpelqen shume kjo kenge, n'pergjithesi kenget e vjetra !
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos dil jasht:D
 

Liza

Anëtar i Respektuar
ja po tutna me dal se mos po kallena :D
ti a je ka tutesh :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A tutet burri bre :D ti je klinc hala :p
 

Liza

Anëtar i Respektuar
normal qe burri tutet :D pse a gruja a :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sdi sen une, ti e shprehe tuten:D
 
hey nime shume vere e poshter :D....Liza & Lover qysh ju kam?
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Lover as une sdi sen veq e di qe shum tuten burraat :D
Deliza mir se erdhe ti a u kalle :D:kiss
 
Lover as une sdi sen veq e di qe shum tuten burraat :D
Deliza mir se erdhe ti a u kalle :D:kiss

Mire valla, une ne Prizren jam :kercim:...U knaqa e hajt :p...Po nxet shume :( Ti ka je, qysh je :)? :kiss
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top