• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Liza

Anëtar i Respektuar
a ka naj qokollad me honger bre se po me hahet njo :D
Engjell :kiss mir se ke ardh
 

Зngjεll

___________


Të bëftë mirë Liza :) Mirë se ju gjeta :kiss
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Зngjεll;166130 said:


Të bëftë mirë Liza :) Mirë se ju gjeta :kiss

Engjell flm shum :D spo di ka me ja nis me honger ma perpara :p se bash dojsha me honger diqka omel :kiss Engjell a je mir qka po bon a qka po vyn
 

Зngjεll

___________
Unë po ha akullore Liza në këto momente :D se më fute nepsin ti mua hahahhahah
Unë mirë flm me punë, me këtë vapën që më cmendi dhe sot kemi dhe fishekzjarret këtej se kanë festë kombëtare këta francuzat :D vdiqa do më lënë pa gjumë se vazhdojnë deri vonë fare. Ti si ke qënë ? Me shëndet, me vapë ?
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Зngjεll;166137 said:
Unë po ha akullore Liza në këto momente :D se më fute nepsin ti mua hahahhahah
Unë mirë flm me punë, me këtë vapën që më cmendi dhe sot kemi dhe fishekzjarret këtej se kanë festë kombëtare këta francuzat :D vdiqa do më lënë pa gjumë se vazhdojnë deri vonë fare. Ti si ke qënë ? Me shëndet, me vapë ?

Une mir mir jam flm, vap dje e sot po kemi se keto dit te fundit na pat myt shiu tash u ndreq pak koha
qfar feste osht ajo :D qe po e festojn
 

Зngjεll

___________
Festojnë 200 vjetorin e revolucionit francez aman dhe 120 vjetorin e Kullës Eiffel bashkë A lum si ju që keni shi e ka freskuar kohën mirë :D
Të përshëndes Liza dhe klm në vazhdim e nderuar :) :kiss
 

Liza

Anëtar i Respektuar
flm engjell kalo mir edhe ti :kiss
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Edhe ?????
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Edhe qeshtu vallaj :p hehehhehe
 

jackass

Anëtar i ri
Зngjεll;166021 said:
Gafi përshëndetje dhe për ty :)
Unë mirë flm vetëm ja kam pak problem me këtë forum me hapet shumë me ngadalë dhe pres shumë për të postuar :(
Ju si keni kaluar ? Familja të gjithë mirë ?
Përshëndetje Liza dhe Jakass

Ps: Ghost je shumë i sjellshëm pikërisht prandaj dhe ndihet mungesa jote në këtë forum :) po veshin nuk ta lë pa shkulur pak hahhahahhahaha :p :)

Klë të gjithë në vazhdim ju përshëndes :)

pershendetje engjell dhe flm shume per mikepritjen :D ... po ti si je, si ia kalon ??


Ap ap ap gaf qe tja bone mir aight faleminderit per mjaltën... qysh po ja kalon ti a je fëërt .... Jackass moti sti kom pa s hkronjat :L ka ke hup :p

hahaha t ka marr malli per shkronjat e mija a ?? :pP: gjall gjall jom, po hi kanihere knej me kqyr qysh jeni a qka po boni :D ti qysh je ?? naj sen anej ka ti ?? ...nxet po me doket krejt e kena :D kshtu qe nuk po t ves hiq a e ki nxeht a jo :p
 

gafi

Anëtar i Nderuar
a jeni si jeni burre e gra te kesaj sofre
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
hahaha t ka marr malli per shkronjat e mija a ?? :pP: gjall gjall jom, po hi kanihere knej me kqyr qysh jeni a qka po boni :D ti qysh je ?? naj sen anej ka ti ?? ...nxet po me doket krejt e kena :D kshtu qe nuk po t ves hiq a e ki nxeht a jo :p

hahah pak po :p m'ka marr malli :p
Po njejt edhe un qashtu ka 1 her po hi knej me pa qka o gjendja :L...
Un mir qeshtu pe kaloj diqysh edhe nxeht sa dush :L vallaj masi so ka bjen shi si para do dite perdit e kemi pas bo njejt veq kur ja futke shu :L hahaha
 

jackass

Anëtar i ri
hahah pak po :p m'ka marr malli :p
Po njejt edhe un qashtu ka 1 her po hi knej me pa qka o gjendja :L...
Un mir qeshtu pe kaloj diqysh edhe nxeht sa dush :L vallaj masi so ka bjen shi si para do dite perdit e kemi pas bo njejt veq kur ja futke shu :L hahaha

e mu osht tu me marr malli per qat kohen qe po thu ti me shi :(...hiq nuk po muj me e duru t nxehtit :( shume palidhje bre...shume nxehte :D po tash duhet ma shpesh me shku neper bazena e mu flldit pak se kena mu kall :D


Pershendetje :ciaoo:

pershendetje :D...mire se na erdhe se menum qe na ki harru krejt :p
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
e mu osht tu me marr malli per qat kohen qe po thu ti me shi :(...hiq nuk po muj me e duru t nxehtit :( shume palidhje bre...shume nxehte :D po tash duhet ma shpesh me shku neper bazena e mu flldit pak se kena mu kall :D :p

Jo be ma mir qe k anis ma nxeht se veq shi shi shi u bo bajat mo $: ... bilem tash del njeri se ka gajle :L:L naj kah naj bazen naj deti naj sen qeshtu
 

gafi

Anëtar i Nderuar
po mire de liza ato nje dite do te behen gra dhe shpresojme se do behen gra burrerore.
mire pra si jeni edhe qika
 

gafi

Anëtar i Nderuar
mire ka deshte Allahu, jam tu pregadite nje provim por po gjej kohe edhe me hy ne forum kapak,ju si jeni syri a jeni mire si po e kaloni
 

gafi

Anëtar i Nderuar
flm per urimin.provim ne centrale dhe stabilimente degezuese 2.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
A jeni qysh jeni shpija juej :p
 

jackass

Anëtar i ri


Jo be ma mir qe k anis ma nxeht se veq shi shi shi u bo bajat mo $: ... bilem tash del njeri se ka gajle :L:L naj kah naj bazen naj deti naj sen qeshtu

hahaha jo valla une ma qef kom me kon koha qashtu me shi se qishtu nxehte...nuk durohet bre t nxehtit :( ...po tash osht koha e bazenave po jom n pune e veq t shtuneve dhe te dilleve kom pushim ...se veq ne uje kisha nejt :D

a harrohen te paharruarit LOLLOLLOLLOLLOL

si ju kam?

hahahha qfare pytetje "a harron te paharruarit" hahhaha kur nuk pasna ni qisi seni :p ...nuk harron por kujtohen pas ca kohesh...nejse kanihere :D

mire mire, po ti qyh je ??
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
hahaha jo valla une ma qef kom me kon koha qashtu me shi se qishtu nxehte...nuk durohet bre t nxehtit :( ...po tash osht koha e bazenave po jom n pune e veq t shtuneve dhe te dilleve kom pushim ...se veq ne uje kisha nejt :Dhahahha qfare pytetje "a harron te paharruarit" hahhaha kur nuk pasna ni qisi seni :p ...nuk harron por kujtohen pas ca kohesh...nejse kanihere :D

mire mire, po ti qyh je ??

une jam mir flm ti QYH :D je?

a sheh cka snin qaq sa jetosh qaq nin :D
dicka 3?
 

jackass

Anëtar i ri
une jam mir flm ti QYH :D je?

a sheh cka snin qaq sa jetosh qaq nin :D
dicka 3?

hahaha po ani de se kanihere "S" nuk um punon mire :p

po bre e kan dit ata t moqmit...edhe ata si cia ishin kon :D

jo hiq krejt me t vjetra...a po nime perpak ke ka ia fillon apet lufta ktu ne pr :(
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
hahaha po ani de se kanihere "S" nuk um punon mire :p

po bre e kan dit ata t moqmit...edhe ata si cia ishin kon :D

jo hiq krejt me t vjetra...a po nime perpak ke ka ia fillon apet lufta ktu ne pr :(

:eek:hh::eek:hh::eek:hh: pse more qa o ka bohet qanej allahile??
 

Liza

Anëtar i Respektuar
po mire de liza ato nje dite do te behen gra dhe shpresojme se do behen gra burrerore.
mire pra si jeni edhe qika

gafi po kysmet kemi mu bo :D
mir mir jena ti a je mir si po kalon ne ket vapë :D

jackass qka ki ej :p

suri qysh te kom oj shpirt zez :dance:

Ghost qysh ma ki qefin ti :kiss

Loverboy qysh i ki punt ti :D

ju tjert a jeni numer :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire bre, fantazi tybe :D

Kush o nforme me pi 1 kafe neser me mu ?T'ja qes masi e xhuma :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top