• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A veq qe koke bo Moderatore po na qaros a :p hahahaha
 

Зngjεll

___________
Hahhahahah :p unë gjithmonë kam ardhur këtu dhe pa u bërë moderatore dhe ti e ke parë dhe vetë dhe kam sjellë dhe gjëra ndonjëherë :)
Si kalon Lover ? Me vapën si shkoni andej ?

Po ju sjell cokollata, pije freskuese dhe fruta :D mos hani shumë se do shëndosheni hahahhaha :p


 

Liza

Anëtar i Respektuar
Engjell flm te pershendes edhe une :D
Lover shuj tash se ti shlyn postimet :D :p
Engjell mos u prek se hajgare bone Urime per Postin e ri :D
 

Зngjεll

___________
Përshëndetje Liza hahahahha pa merak se do jem e drejtë si kam qënë deri tani pa mbajtur anën e askujt por gjithmonë të drejtën bukuroshe :) :kiss
Loverit tani ia gjej unë hahahhahahhahhah :D (shaka) Loveri e di mirë që kam folur gjithmonë atë që mendoj dhe pa mbajtur anën e askujt :)
Ju përshëndes sofra dhe po ma patë gjë atë Ghostin i thoni do ia shkul veshin po e kapa se na ka harruar fare hahhahahhahaha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hahahahahahhaah

ooo u rritsh sa malet e Shqiperise :p Urim i mire a :D????

Flm per kit bereqet, ama barkun e kam FULL, sa hangra buk e kum tepru LOL

veq n'gjys t'nates ndoshta m'kryjne pune keto :p
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Engjell e di e di se ke qen e drejt edhe shpresoj qe ki me vazhdu e till ama bona hajgare pak :kiss
 

Зngjεll

___________
Hahhahahhaha jo jo ke harruar Malet e Kosovës se ka shumë andej hahahahha kështu që të rritem dyfishin ore :p hahahahhaha
Të bëftë mirë :)
Hë mo se zgjuar do jesh dhe nga mezi i natës hahahhaha kështu që rri rri dhe futi nga frutë nga pas se unë e bëj gjithmonë kur nuk kam gjumë :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Zakonisht rri zgjuar deri sa te fali namazin e mengjesit, pastaj flej ! Andaj thash, me kryejne pune atehere :D
 

gafi

Anëtar i Nderuar
o ku juni sofra pse nuk po thirni
 

gafi

Anëtar i Nderuar
qe e keni shtru sofren,na keshtu rralle ushqehemi veq bajramum bajram.jena marak ne kesi sene te embla
 

gafi

Anëtar i Nderuar
si jeni sofra kosovare a jeni mire ,jeni hup si faksi
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
He mer Gaf... sa her po vi :p ju po shkoni musafir tjeter kun :p :L:L
 

Зngjεll

___________
Përshëndetje të gjithëve këtej tek kjo sofër kaq e ëmbël :)
Ghost afroje pak veshin ta shkul çik hhahahhahahha se ke bërë mungesa
Ju përshëndes të gjithëve dhe kalofshi bukur :)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Haha ... engjull mos :p se un jam i sjellshem heheheh
 

Liza

Anëtar i Respektuar
ku jeni njerz tu kosoves :p a po keni vapë:p :D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Vap jo veq nxeht :L:L LOL
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Ghost mos me thuaj LOL ani a po keni nxet shum a pak :p :D
 

jackass

Anëtar i ri
hahaha shume valla na dul flaka :D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Flaka e timi e krejt :L ... per veti si cigarja kur t'kallet LOL
 

Liza

Anëtar i Respektuar
mue hiq spo me vjen nxet plus kom veshun nje trenerk si te trash qety mrena se po narth pak :D a jasht veq pak ish nxet se qaq shum jo :D:p
 

gafi

Anëtar i Nderuar
e knaqi i lumi All-llah e knaqi me kete zheg ,ksajde jena ghost ksajde
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Зngjεll;165991 said:
Përshëndetje të gjithëve këtej tek kjo sofër kaq e ëmbël :)
Ghost afroje pak veshin ta shkul çik hhahahhahahha se ke bërë mungesa
Ju përshëndes të gjithëve dhe kalofshi bukur :)
pershendetje edhe per juve engjell si jeni sot si po e kaloni ,ka diq te re kah ju
 

gafi

Anëtar i Nderuar
o sofra a jeni per me ëmbelsu gojen me mjalt prej shpije ej,keto i keni prej meje,nese na vini ne vizite
 

Зngjεll

___________
Gafi përshëndetje dhe për ty :)
Unë mirë flm vetëm ja kam pak problem me këtë forum me hapet shumë me ngadalë dhe pres shumë për të postuar :(
Ju si keni kaluar ? Familja të gjithë mirë ?
Përshëndetje Liza dhe Jakass

Ps: Ghost je shumë i sjellshëm pikërisht prandaj dhe ndihet mungesa jote në këtë forum :) po veshin nuk ta lë pa shkulur pak hahhahahhahaha :p :)

Klë të gjithë në vazhdim ju përshëndes :)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Ap ap ap gaf qe tja bone mir aight faleminderit per mjaltën... qysh po ja kalon ti a je fëërt .... Jackass moti sti kom pa s hkronjat :L ka ke hup :p
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Зngjεll;166021 said:
Ps: Ghost je shumë i sjellshëm pikërisht prandaj dhe ndihet mungesa jote në këtë forum :) po veshin nuk ta lë pa shkulur pak hahhahahhahaha :p :)

Klë të gjithë në vazhdim ju përshëndes :)

Hahahahha pak ama , :p jo shum LOL hehehhehe
Pershendetje edhe per ty Engjull ;) ishalla t'rregullohet problemi me forumin.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Ap ap ap gaf qe tja bone mir aight faleminderit per mjaltën... qysh po ja kalon ti a je fëërt .... Jackass moti sti kom pa s hkronjat :L ka ke hup :p
mjalt taze veq sa e keni marr nga hojet e bleteve per shoke e dashamire pa pritu hiq
 

kitrra 123

plak gjufurrak
kaj shehide kaj me lot :kercim:a man men kur rujshim lopt :kercim:
o dardaleca :uffa:eek: aeorokrema :p qysh ju kam more :) hajdi qikilusha dridhne pak boqen moj nashta ju lyp najkush :kercim:se jan renit plakat e po bajn mashallah per juve :dong:eek:f of jasha qika babes jasha :kercim:dalldise dalldise :motor:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top