• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Зngjεll

___________

iLirjam

Antar i fv.al
Зngjεll;160343 said:
Shumë flm për mikpritjen tuaj dhe gadishmërinë :) kisha nevojë për një kafe , të përshëndes dhe klm në vazhdim :)

sa her qe te duash kafe.,,,apo c´far te duash,,mjafton qe ta vizitosh sofren ku un marr pjes,,,dhe te gjitha do ti japim,,jo vetem buk e kryp,,

por motorra,,,:motor:
makina,,,tullumbace,,,fruta,:banane:,perime,,,sallat,,pite me lakra,,,byrek,,,c´far te duash,,,te pakten ne virtualitet,,,mund te ua plotesoj te gjitha deshirat!!!:kiss

mirupafshim dhe ja kalofsh mir,,,,

mos harro te lesh ndonje bakshish kur te paguash kafen hahhhahh:boss:
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
OOOOoooOOOO helloo sofrejshen a ju kam mir? si kaloni?

Kacurrelo ku je hup ti dreq? (larg nesh ai i verteti:D)
Pershendetje Suriana ... po cti bejsh oj suri ka 1 her e kerkon koha me u largu prej t`kqijav :p heheh po mirrna me Pasionin tim :p nasha pe din qka qysh tek kshtu qe tash ka 1 her pe vizitoj Sofren se po m`merr malli per Bashkkombasit :$:$..me randsi qe ju mir po kaloni m`vje mir T`pershendes e doku doku kur jom ktu :p
Зngjεll;160326 said:
Përshëndetje sofra e Kosovës dhe miqtë e mi të nderuar :)
Uroj të kaloni sa më mirë këtë ditë të bukur me diell
ghosti që na mungon shumë në forum dhe sidomos në temën e Rockut
Pershendetje Engjell mike e nderuar e sofres dhe mike e nderuar e imja :)... e po mungoj mundoj por qti bejsh kshtu eshte ndonjehere por prap ne mendje e kam sofren ;)...
E sa per temen e rockut kisha pas te sjell shum keng perveq atyre qe i kam ditur ...por ja qe koha nuk me premton te futem e te postoj shum :$:$... Te pershendes kaloja sa me mir ;)

po un sjam mysafir,,,un jam antar i par i ksaj sofre,,,,hahahahahaha
Pershendetje iLirjam si je mir ?
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
MIR FALEMINDERIT GHOST,,

po ti si je???

si te duket sofra,,,,:)

Mir iLirjam Faleminderit :)...

Po sofra ashtu nuk me duket e ngroht si me par pasi qe ndodhen ato sulmet e forumit...por edhe nuk eshte ajo si te them ngrohtesia qe kishin pjestaret e sofres ....megjithate prap mendoj se do rikthehet :)...
Ti si ja kalon ne sofer mo...thash te flas se mu duk se askush nuk pergjigjej :(...por nganjeher edhe armikut me te madh i flitet. edhe pse un nuk ta kam armik sme ke ber asgje as nuk te kam ber gje :)...;)per mua je i mirpritur :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qka i kish pas than Dema Kadris....:p hahahaha
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
a ja njef Mretin Shqipris???

:predru:
:automatik:
:kallash:

O Ilirjam, nuk e sheh Loverboy qa i ke shkru hiq, se t'ka n'listen e injorimit...
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Suriiiii :L ku je mooo :p
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
mir me than mundet me kon ma mir hala amo spo ankona :D ku je hup ti? a ngele a kalove more?

hahaha un sjom hup kom ndryshu lokacion :p... qysh m`bon pytje Poshtruse more ti :p hahahahh larg jom prej t`ngelmes une ;):p:p
Se mu nal rrjeti :(:(:( Nejse
 

Ghost

Anëtar i Nderuar

gafi

Anëtar i Nderuar
Gafi pershendetje dhe ty a je mir? valla qa me pelqejka qajo trimnesha qe t'rrjepka dajak :p:p qashtu duhet LOL LOL

e pershendetje sofra si jeni sot a jeni mire.
syri po te vjen mire a hahahahahhahaha
 

iLirjam

Antar i fv.al
Dua te pershendes kte sofer me hymnin e lojes me pasoj,,,


Shkrim i Lir.:brrr

Ky esht fillimi,,ku varet spjegimi,
i kti triumfimi,,,apo kapitullimi,
rruga e ksaj loje per ne port tqellimit,
quhet I LIR ne drejtim te njerzimit,
ky asht diqka aqik,,mentalitet unik,
pajtohesh spajtohesh mos u ba nevrik,
koha me u msu me mu,,sikur un me ju,
duhet mem akceptu,,se skini ka me shku,
jam shqiptar,,,ku do ne bot i par,
para Kombit tem ska,,,as fe as far,
kjo shkon per Shqiptar,qe nuk e njohin Zotin,
po jau riprezantoj,,,,GJERGJ KASTRIOTIN,:grusht3:
nuk ecet me dredhina para zotit o i mjer,
me mu afru nket stil,,e provun biljona tjer,
selam per cilin do qe ja merr,,inat kti shkrimi,
e kam ni laj per ju,,KY ASHT VEQ FILLIMI,

[youtube]Xy3m6dqpJWU[/youtube]
 

gafi

Anëtar i Nderuar
pershendetje sofra si jeni,a jeni mire si po e kaloni
 
O milet ku ini bre...xhi bojni se ini batajs kit neper puna e shkolla :D....xhi boni kshtau si nuk prajtni misafir ncncnc :D.....Hej njerez ka me ardh ne Prizren :kercim: A jeni te lumtur LOL....
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Veq t'ma qitsh 1 kafe bohn i lumtur :D Se t'ardhshe tu kthefsh that, udha mar tkoft veq e kalofsh mir :p
 
Veq t'ma qitsh 1 kafe bohn i lumtur :D Se t'ardhshe tu kthefsh that, udha mar tkoft veq e kalofsh mir :p

U qyqja a per ni kafe a :D...e di ti qe nuk koritna per cac pak hahahahh...Hej a e keni kohen e mire anej se se kom nijet me ardh me nejt mshel :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ani te kqyrum, ksajde jem na, mos fol para vakti se po koritesh :p
Moti mire eshte, shi i kfjellt po bjen kaniher, pe flladit se zheg teper.
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
uhhu be :D...po hy n'maje t'gishtave, kishi mos me ju pengu shum a din veq valla hiq s'po ma nin se veq rrejta :D..

ani qysh ju kom be??ncncncn, qysh ma keni dhunu sofren he kuku lol..

mpuq mpuq, po ju shkepi pa pare..

n'veqanti do far sorra, e din ato..
 

Зngjεll

___________
Përshëndetje sofra Kosovare dhe të gjithë ata që njoh e më njohin :)
Ju uroj një mbrëmje të qetë e të mirë dhe ju kam sjellë lule për të gjithë merrni nga një se sot ofroj unë :)

:kiss Suri bukuroshe se nuk të kam parë fare këto ditë nuk je ndjerë :(


 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top