• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Bujrum, krisjani ktu folni shqip o daj :D

Burra,gra,pleq e fmi e qka jeni...Hini mrena, qka ka qellu ju qesum. Buk e kryp, buk e kryp, bereqat versën :p Me dek uni nuk desum.

Ajde me t'mira 1 here, kalofshi mire ksajde :D
 

loyalx

Muslim
O Lover hajde mire se t'gjej ty, edhe tjert qe do t'vin...

Ju mire pres me 1 gote uje te gjitheve sa per fillim... se uji e ka peshen e vet :D
 

Giovanni

Anëtar i ri
Me rendesi eshte mikpritja nuk eshte e rendesishme me qka ne pritni....

Mire se ju gjeta bashkvendas kosovar.....
 

jackass

Anëtar i ri
hajde perhajr ju koft kjo sofer e gezofshit e u trashegofshit :p

aiiiii sa shkrimi u kon n kete teme tash nuk paska met sen ncnc.
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
LoverBoy te korrigjoj pak BUKé KRYPé E ZEMER :D mir se ju gjetaa..shpresoj te jeni mir te gjithèè..Ciao ciao
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Edhe une ty t'korigjoj pak, Loverboy e jo Voverboy :p haha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
S'ki faj jo, dashnia i bon kto sene, fillon mu qorru njeri :p hahaha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
ah qka din ti, edhe dreqi ku pjell vo e din :p hahaha (2 pika "p" t'vogel shkruje,t'del guha ) :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Le tash ..a e dite a se dite...tjeter muhabet.Ti e shkrujshe gabim :p
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo rrakatana po ku jeni moreeeeeeeeeeeeee:D....mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq kejtve qum qum.

ps. vrene qe mkeni te pafshehun, edhe pse veq per pak sekonda :D
 
Redaktimi i fundit:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A ja nise me thy xhama ti sahan a :p :D
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
jo more qfar, un jom nis me korr:D..a po m'nimosh djal??:D..din me majt drapnin n'dor??looool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me t'korr a :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Paj..nashta ki nevoje dikun me t'qeth dikun me t'korr :p
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
lool sheik mi marrsh t'ligat jorabi:p, nuk jom qaq dele edhe un, ski qa me qeth o sheik, veq ndaq mem grry oki:D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hahahaha s'di une sen qka je, nashta edhe je dele, st'kum pa :D Vertetoma diqysh :p

Me bo me ja nis me t'grrye tye, t'rrjepi t'lo asht e lkur oj qyqe :D
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
a ki pa nojher bollica ti?? eh ato m'ngjajn mu, ose un atyne, halo se kom kuptu:D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po moj qysh s'kum pa, shpesh here te dajt i qojsha me pi uj te pussi :p haha

Njana gjithe jetke e shkreta dej sa u fryjke sa s'pelcitke..mos je kan ti qajo pahiri ??:p
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
weeeeeeeeeeee sa i pasket mungu njani tjetrit ju dy eeeeeeeeee ahhahahahaa

Shihyyy deksha une per ty po mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqq moj se mpaska marr malli :(
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
weeeeeeeeeeee sa i pasket mungu njani tjetrit ju dy eeeeeeeeee ahhahahahaa

Shihyyy deksha une per ty po mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqq moj se mpaska marr malli :(

valla be rrushe me tu tha syt:(..tu sai che io nn visito mai il msn, sai per i soliti motivi..a e ki marr t'riun????....t'mpuqi qum qum qum qum qum qum qum edhe un my anima..

ps: un e sheiku nuk mujna mi mungu njoni tjetrit se vjen termet mandej:D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une ty me t'mungu,e ti mu a ? Haj Zot mos e bo :D

Po na dy si uku e dhia kqyrmi :p
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
po de veq un jom ujku aa se dhia dyqysh si emer po ja nis keq:De ka edhe ma shum lesh:D...hajt sheik mos u ngushto, kallxona qe ki dasht mi pre venat per mu:D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Paj, e mire je edhe ti kur s'ka tjera, qata si n'f0re dojsha mi pre :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Shume e gjymert njona kishe :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top