• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Situata mire po doket. Kafe po ka po veq ndore kshtu, ngermi ma shume diten full
mire është te rrini mbyllur te pakten 2 jave qe mos perhapet. Tek njerezit e shendetshem nuk ka pasoja kshu qe kujdes me te moshuarit.

Albini me pelqeu po tregohet i matur.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po shqiptari smerr vesh oj marla. Ton ai kallabllak sdi sdi me men nkry
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
adn e shqitareve nuk është e njejte me te italianeve nuk vdesim arfe jo.

Afroju mos ki frike lol

Ca behet andej nga Prishtina. Me ka marre malli me ardh
Jo adn jo ama virusin po🤦‍♀️..

ps..deshiron gje ti🤔
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Na knaqe oj arfe, a don me bo dasem a jo ;p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po qysh so mir sofra nshpi tvet :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire Arfe mire elhamdulilah, po e shtyjme. Ju anej? A po del hiq
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mir fal zotit njhere..jo me dal me shum se 1km.me shum jo.presim edhe kete jave..me duket e ndryshuan oren policore atje?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jo hala skan ndryshu kurgjo kah na
 

scorpions_

Antarë i Respektuar
a ka ndonje ketu ke sofra kosoves qe na ofron fli se na ka shku menja....
se pak kile kemi shtu ne fakt, na duhet edhe icik lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Oj gra a u ba buka :giggle:
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Arfe na befte mire bashke, faleminderit:whistle:
Si je, si është gjendja andej?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
@NGU ktu tek ne akoma cdo gje mir..por ne pergjithsi,panik nuk ka ...tani u be rutin...nr po rritet i te semureve..po shpresojm se do e kalojm ket sfid.
Flm se pyet e dashur🌟
 
  • Puç
Reactions: NGU

Tuana

Nada é por acaso!
Ma but o Ketrush ke kenget,se na bone me i hy luftes per se dyti. lol

@Arfenilla veq ti ke mbet ketej? 🙂
 
Top