• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Kosovare ne Ferizaj

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Ka kohe qe nuk kam sherbyer ne sofren e vendlindjes sime. Urdheroni ulunu dhe sherbehuni: 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Eeejjjjjjjjjj vertete kaq mire gatuhet ne Ferizaj more mmmmmmmmm
PO qe se eshte e veretet ,kur te vi me kismet nga prilli ne ks do kaloj edhe nga ju
Vdes per guzhine une ....,.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Ua uaaaa sa kohe pa shtruar asgje ne sofer!! PO si more nuk mund ta hapja deren e shtepise te pregadisja per miqet:


 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Miremengjesi sofra ime e vendlindjes.

Per vizitoret e sotem po ju sjell mengjesin, mos te mundoheni te gatuani 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

o Ylli
......... në foton e parë siper, i paskan perzi ushqimet pasul e ve... (diq që mi mbushi sytë, dhe një javë smund ha ushqim më).


salat eshte kjo :)

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

o Ylli
......... në foton e parë siper, i paskan perzi ushqimet pasul e ve... (diq që mi mbushi sytë, dhe një javë smund ha ushqim më).


salat eshte kjo :)

Fotoja e pare ishte ushqim i kombinuar dhe jo sallate.

Sallaten une e ha ne dreke hahhahhaa
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Pershendetje Jetmira dhe mire se erdhe.


Meqe paske sjell embelsiren, ja nga une ne shenje falemnderimi:

 
Top