• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare ne Ferizaj

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Edhe nje here rikthimi ne sofren e bekuar Ferizajase.

Urdheroni se per feste kemi shtruar gjithe te mirat: 
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Miremengjesi Kosova.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Mire se erdhe princi, urdhero sherbehu me keto qe solla me lart. Te befshin mire!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Mire se erdhe ELB :D

Sa paske ardhe e paske shtru tavolinen mire ene ti :D
Mikesha ime, sofra Ferizajase gjithenje do te jete plote per miqet e saj si dhe cdo sofer Kosovare..
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

oo Elb a je gjall bre :D :puc
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

oo Elb a je gjall bre :D :puc
Gjalle e i forte qokoline Liza! Ti a je mire me shnet? :puthdore:
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Gjalle e i forte qokoline Liza! Ti a je mire me shnet? :puthdore:
Une si molla shum mir jam :D te ti qka ka te re qka hupe bre se se kom dit qe ke dal prej forumit pse dole ni her
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Une si molla shum mir jam :D te ti qka ka te re qka hupe bre se se kom dit qe ke dal prej forumit pse dole ni her
Pershendteje Liza!


Me erdhen edhe mua ca buburreca ne koke dhe thash hajt te shoh a po ju merr malli per mua apo jo hahhahhaha.
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Pershendteje Liza!


Me erdhen edhe mua ca buburreca ne koke dhe thash hajt te shoh a po ju merr malli per mua apo jo hahhahhaha.
Pershendetje edhe ty ELB

a te tregun bubrrecat se na ka marr malli shum :p :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Nje pershendetje per hapsin e temes, zoterin ELB :D
Te falemnderit Adrenalina. Meqe eshte mengjes une po u pregadis dicka per te ngrene, urdheroni:

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Ka kohe qe nuk kam sherbyer ne sofren e vendlindjes sime. Urdheroni ulunu dhe sherbehuni: 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Eeejjjjjjjjjj vertete kaq mire gatuhet ne Ferizaj more mmmmmmmmm
PO qe se eshte e veretet ,kur te vi me kismet nga prilli ne ks do kaloj edhe nga ju
Vdes per guzhine une ....,.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Ua uaaaa sa kohe pa shtruar asgje ne sofer!! PO si more nuk mund ta hapja deren e shtepise te pregadisja per miqet:


 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Pershendetje sofra e Ferizajit, çka bëni ? 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Miremengjesi sofra ime e vendlindjes.

Per vizitoret e sotem po ju sjell mengjesin, mos te mundoheni te gatuani 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

o Ylli
......... në foton e parë siper, i paskan perzi ushqimet pasul e ve... (diq që mi mbushi sytë, dhe një javë smund ha ushqim më).


salat eshte kjo :)

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

o Ylli
......... në foton e parë siper, i paskan perzi ushqimet pasul e ve... (diq që mi mbushi sytë, dhe një javë smund ha ushqim më).


salat eshte kjo :)

Fotoja e pare ishte ushqim i kombinuar dhe jo sallate.

Sallaten une e ha ne dreke hahhahhaa
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Pershendetje Jetmira dhe mire se erdhe.


Meqe paske sjell embelsiren, ja nga une ne shenje falemnderimi:

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Kosovare ne Ferizaj

Dhe per musafiret qe do vijne, meqe Jetmira e paska hapur deren:


 
Top