• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare ne Ferizaj

Ylli-1

Etnoshqiptar
Urdheroni ne sofren e Ferizajt.

Sot per te gjithe vizitoret e ardhshem dua te shtroj dreken me fli:


1958227864_0fda8ff3b2.jpg


feta.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Hajde de, hajde de edhe Tasjani me sofer :gjujpeshk::gjujpeshk::gjujpeshk: le te shtunen se edhe do dal me shit i kerr dru n'pazar edhe vi ha dreke :motor:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Hajde de, hajde de edhe Tasjani me sofer :gjujpeshk::gjujpeshk::gjujpeshk: le te shtunen se edhe do dal me shit i kerr dru n'pazar edhe vi ha dreke :motor:
Ta ruaj kiterr një pjese edhe per ty se tybe nuk po mundem me gatu shpesh ne ballkon te baneses se po mendoj qe u kall serish lufta!
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Kete fline dua ta provoj une...Me çfare behet???
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Kete fline dua ta provoj une...Me çfare behet???

Me brum nga mielli i grurit, krip, ajke dhe picet nen saq (ne foton e pare shihet procesi) dhe zakonisht serviret e nxehte dhe me djath apo kos. Te ftoj une ne Ferizaj ta provosh
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Me brum nga mielli i grurit, krip, ajke dhe picet nen saq (ne foton e pare shihet procesi) dhe zakonisht serviret e nxehte dhe me djath apo kos. Te ftoj une ne Ferizaj ta provosh
Mmmmmmmm po me pelqen...Me shkoj goja leng tani..:p :p :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Mmmmmmmm po me pelqen...Me shkoj goja leng tani..:p :p :p

Je a ftuara ime speciale....por nuk ben te hash shume se ka kolesterol hahahha
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Elb...perhajr sofra :D e flm shume per fli...shume e shishme po duket :D
Hajer paq e gezime paq gjithone. Epo mikesha ime mbeta duke shkuar sofer me sofer dhe thash hajt te hap edhe une një sofer dhe te pres musafir.
 
Last edited:

Ado

FISEBILIL-LAH
ah bre ELB qa om bone a beson qe nqaf om morre :p qysh jom unt eh kur e pash qat fli qe osht ushqimi qe mas shumti nkit bot qe ma kona eh kur pe shoh huuuuuuuuuuuuh t'honkt qeni :p hahaha
 

TruLLajKaa

Shqiptare
Hajer paq e gezime paq gjithone. Epo mikeha ime mbeta duke shkuar sofer me sofer dhe thash hajt te hap edhe une një sofer dhe te pres musafir.
flm shume...m'vjen mire at'here ...shpresoj qe na pret me flija keshtu sa ma shpesh :D
 

jackass

Anëtar i ri
qyqy sofra e ferizajit ... hajde perhajt t koft e na pritsh gjithmone me fli...:D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
flm shume...m'vjen mire at'here ...shpresoj qe na pret me flija keshtu sa ma shpesh :D
Ja TruLLaKaa per ty dhe musafiret e sofres po u sjell edhe një embelsire. Ju befte mire:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
ah bre ELB qa om bone a beson qe nqaf om morre :p qysh jom unt eh kur e pash qat fli qe osht ushqimi qe mas shumti nkit bot qe ma kona eh kur pe shoh huuuuuuuuuuuuh t'honkt qeni :p hahaha

Mire BlacK DeviL, kur te vijsh ne Ferizaj flia do jete e gatshme, por me lajmero me heret se duhet 3-4 ore per ta bere gadi.. :motor:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Ferizaj... kam një shok nga Ferizaj :D
ELB :puc urime per sofren ;)
Mire se erdhe Adrenalina.

Kush është ai miku yt ne Ferizaj, ndoshta e njoh une hahahah
: kercim:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar

Ylli-1

Etnoshqiptar
qyqy sofra e ferizajit ... hajde perhajt t koft e na pritsh gjithmone me fli...:D
Hajer paq jackass. Besoj se nuk do te ju zhgenjej!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Urdheroni per te gjithe qe nuk kan pi ende kafe, apo qe e duan edhe një: 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Je a ftuara ime speciale....por nuk ben te hash shume se ka kolesterol hahahha
S'ka problem...Marrin kokrrat per uljen e kolesterolit....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar

Liza

Anëtar i Respektuar
oo Perhajr Perhajr Sofra ani e Ferizajit e vendelindjes teme :D a ka caffe ket mengjes a jo?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ka, veqse duhet mej qit, dhe mej pjeke :gjujpeshk: hajde luje boqen mos prito se po tbaj shoqni :puthdore::kercejme:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Meqe është bere vone po u sjell qaj me llokum dhe bakllava sepse si duket Liza ka pi kafen vetem:

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Urdheroni ne sofren Ferizajase, kafe me shume kajmak:

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
I lutem administratoreve apo moderatoreve qe ta mbyllin kete teme - ju falemnderit shume
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pse ore ???? :eek:hh::eek:hh:Une mendoj se sofra ferizajase ka egzistuar, egziston dhe do egzistoj edhe pa ju :dance::dance: Ju munde te shkoni por institucionet mbesin :gjujpeshk: sofra mbetet sofer :gjujpeshk:
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Sofra e zemres se Kosoves, pershendetje te gjitheve kudo te jeni.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Yq6mz1m1CSw]YouTube - Shëro plagët e zemrës ferizajase[/ame]
 
Top