• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra korçare:)

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
MIRESEVINI ne sofren korcare qe te gjithe i pret me zemer te bardhe.mblidhuni ketu o patriota korcare kudo qe jeni dhe hajdeni te themi 2 fjale bashke per qytetin e serenatave,per qytetin tone,
per Korcen qytetin me te bukur ne gjithe boten.
MIRESEVINI te gjithe:)
 
Last edited:

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Wow sofra jone e dashur mirese ju rigjej :)
jane te mirepritur edhe mysafiret ;)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pershendetje te gjithe Korcarkave dhe hajde dhe Korcarve :p

Bledi pershendetje
Zhgenjy pershendetje dhe ty puc yllo
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
E mo c'behet ketej ???Nga keni humbur ???
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Ne nuk humbasim thjesht jemi te padukshem :D

pershendetje sofraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Mirmengjes po si pak jemi me duket se do futim dhe Pg te shtohemi hahahahahahaahahah
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ckemi ketej nga Korca mir jeni ??? Donje pije freskuse keni per ti dhen nje cop Dursake si puna ime :gezuar::gezuar::gezuar:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
mire se erdhe do nje Amita me pipke me ???
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Taku te te marrte e mira hahahahaha po nga nje gote cupave mo???apo mjafton pipka hahaha sa i poshter je
Edhe mirese te na vish ,me behet qejfi shume
 

Kleva_Durrsakja

Antar Aktiv
Taku te te marrte e mira hahahahaha po nga nje gote cupave mo???apo mjafton pipka hahaha sa i poshter je
Edhe mirese te na vish ,me behet qejfi shume
Ehhh une dua nje gote flm shume se keshtu me keto pipkat me duket vetja si femi ahahahh :grusht3:
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Si jeni korcare??? Do na ofroni ndonje gje apo jo??? Nje birre korca te zeze dua une...:p
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Kernacka korce po te duash.
 

vitk

Anëtar i Respektuar
pershendetje patriota si ju kame
u be grupi prape po hajdeni
 
Top