• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra korçare:)

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
MIRESEVINI ne sofren korcare qe te gjithe i pret me zemer te bardhe.mblidhuni ketu o patriota korcare kudo qe jeni dhe hajdeni te themi 2 fjale bashke per qytetin e serenatave,per qytetin tone,
per Korcen qytetin me te bukur ne gjithe boten.
MIRESEVINI te gjithe:)
 
Last edited:

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
cyber,do futen avash avash korcaret ketu.sa te shikojne sa te nxehte jemi ne :D
le te futen vajzat pogradecare,sjam kondra:D
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Taku te te marrte e mira hahahahaha po nga nje gote cupave mo???apo mjafton pipka hahaha sa i poshter je
Edhe mirese te na vish ,me behet qejfi shume
 
Top