• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra kantina e veres: "takohemi per nje gote"

Lauri

Anunnak
....e kush e ka qef me shishe, le te hyne ne sofer edhe ata.
Kjo eshte kantina e pijeve ku mund te ftoni nje antar o grup antaresh per nje gote.

COPERTINA-Parete-ovest_Tomba-di-Nakht_-TT52_Necropoli-tebana_di_Sheikh-Abd-el-Qurna-800x445.jpg

Brinidisi.jpg

fda812aa1cc37c5f2d46c4dd6171a5ff.jpg
 

Lauri

Anunnak
Mos tu ngelin hatri pianecave te birres...🤔🤔 ne kantine e kemi edhe birren 😋

FB_IMG_1602740208131_1.jpg
 

Lauri

Anunnak
Sapo e hapa kantinën 😄 Për raki ka prioritet Përmeti. Do na na vijë furnizimi që andej.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Forumi...ky vend me ndikim te keq tek te rinjt...ky vend qe do ti kthej ne alkolik rinine e sotshme! :p
 

Lauri

Anunnak
Eshte edhe icik mashtrus, ka dy vjet qe me rren per i shishe vere. 🤪
Burr i keq lushnje. Te kam thene hajde ketu po deshe... Nje gote vere 40vjecare ta jap.
Vetem se ke realizuar planin e bostanit simjet. Haha
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ke do me bo celos qe thua u takuam, te prita aty me tas kosi mdore e kurre nuk erdhe.
Po mbylle mor mbylle, po si s'te rri goja, a do me e kap ndonje shishe vere a jo. lool Kush behet xheloz per mu amon pff!
 

Lauri

Anunnak
Më duket apo ju të dy kishit lënë një udhëtim për Firenze 🤔
Impakt kishe një kushe më Prato apo jo 🤔 🤪
Ju mori ment vera pa e pirë 🤔🤪🤗
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
S`kam ke ftoj. :p
Femiun tim vec.
@Hope ade ke mamaaa ote. ahahhahahahahahaha
 
Private conversations
Help Users
    Top